Akcja ZNICZ w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2019-10-24
Akcja ZNICZ w Zielonej Górze

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych rozpocznie się akcja ZNICZ. Polega ona na wzmożonych drogówki na drogach wylotowych i trasach koło cmentarza. Odbędą się również badania trzeźwości, a policja by ułatwić przejazd będzie kierować ruchem w okolicach cmentarza.

Na antenie Radia Zachód od poniedziałku 28 października do niedzieli 3 listopada codziennie od godziny szóstej rano do wieczora będzie można usłyszeć informacje, ostrzeżenia i porady związane z akcją ZNICZ i bezpiecznym dojazdem oraz powrotem z grobów bliskich.

Jest to ogólnopolska akcja organizowana przez policję w okresie Wszystkich Świętych.

Zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarza

Organizacja ruchu przy cmentarzu komunalnym na ulicy Wrocławskiej zmieni się 30 października od godziny 12:00. Potrwa ona do 4 listopada do godziny 12:30.

Na ulicy Wrocławskiej na odcinku od ul. Słowackiego do Pileckiego będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Wprowadzone zostanie również ograniczenie prędkości do 30km/h w godzinach od 8:00 do 21:00.

fot. Urząd Miasta Zielona Góra

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22