Ambasada Seniora w Zielonej Górze otwiera swoje drzwi!

Tagi: brak tagów
2023-08-17
Ambasada Seniora w Zielonej Górze otwiera swoje drzwi!

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W tym wyjątkowym dniu mieszkańcy będą mieli okazję posłuchać muzyki klasycznej przed siedzibą placówki, a w środku skorzystać z szerokiej gamy usług dedykowanych seniorom.

„Naszym celem jest, aby każdy senior otrzymał tutaj potrzebną informację, poradę, pomoc, aby mógł spotkać się ze swoimi rówieśnikami czy też z ludźmi młodymi” – mówi Czesław Grabowski, przewodniczący Zielonogórskiej Rady Seniorów. „Będziemy współpracować ze wszystkimi podmiotami, działającymi na rzecz seniorów na terenie naszego miasta.”

Ambasada Seniora będzie otwarta w dni powszednie w godzinach urzędowych. Zachęcamy do odwiedzenia placówki oraz skorzystania z oferowanych usług i wsparcia.

Kontakt:

Ambasada Seniora

al. Niepodległości 10
65-048 Zielona Góra

Tel: 68 419 89 25
E-mail: radaseniorow@um.zielona-gora.pl

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22

Prezydent Janusz Kubicki podał nowy komunikat dotyczący ewakuacji. Jak czytamy:„Kolejny komunikat. O godz. 20.30 będzie podjęta decyzja dotyczącą ewakuacji. Na ten moment czekamy na potwierdzenie…

Aktualności 2023-07-22