Ambasada Seniora w Zielonej Górze otwiera swoje drzwi!

Tagi: brak tagów
2023-08-17
Ambasada Seniora w Zielonej Górze otwiera swoje drzwi!

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W tym wyjątkowym dniu mieszkańcy będą mieli okazję posłuchać muzyki klasycznej przed siedzibą placówki, a w środku skorzystać z szerokiej gamy usług dedykowanych seniorom.

„Naszym celem jest, aby każdy senior otrzymał tutaj potrzebną informację, poradę, pomoc, aby mógł spotkać się ze swoimi rówieśnikami czy też z ludźmi młodymi” – mówi Czesław Grabowski, przewodniczący Zielonogórskiej Rady Seniorów. „Będziemy współpracować ze wszystkimi podmiotami, działającymi na rzecz seniorów na terenie naszego miasta.”

Ambasada Seniora będzie otwarta w dni powszednie w godzinach urzędowych. Zachęcamy do odwiedzenia placówki oraz skorzystania z oferowanych usług i wsparcia.

Kontakt:

Ambasada Seniora

al. Niepodległości 10
65-048 Zielona Góra

Tel: 68 419 89 25
E-mail: radaseniorow@um.zielona-gora.pl

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08