Baseny w ZG zostaną otwarte. Znamy szczegóły! [AKTUALIZACJA]

Tagi: brak tagów
2021-02-08 / Aktualizacja artykułu: 2021-02-11
Baseny w ZG zostaną otwarte. Znamy szczegóły! [AKTUALIZACJA]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze poinformował, że jest obecnie w trakcie przygotowań do otwarcia basenu w Centrum Rekreacyjno-Sportowym na ulicy Sulechowskiej oraz basenu na ulicy Wyspiańskiego.

Kiedy baseny zostaną otwarte?

Planowane otwarcie basenów ma nastąpić dnia 12 lutego, zgodnie z decyzją rządu. Kancelaria Premiera poinformowała dnia 5 lutego o tym, że będą mogły być otwarte baseny w reżimie sanitarnym.

Otwarty będzie jedynie basen pływacki

Jednocześnie decyzją rządu zabroniono nadal funkcjonowania aquaparków czy klubów fitness. Dlatego na basenie otwarta zostanie jedynie część pływacka. Część rekreacyjna nadal będzie zamknięta. Dotyczy to basenu CRS.

Więcej szczegółów na temat funkcjonowania basenów MOSiR poda po publikacji rozporządzenia.

Aktualizacja

Basen sportowy na CRS otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 6 – 21 i w soboty oraz niedziele od 8 do 20. Strefa rekreacyjna będzie nieczynna.

Na basenie będą obowiązywać zasady bezpieczeństwa. Przed kasą/przebieralnią tylko jedna osoba. Dystans 1,5 m i dezynfekcja rąk. W otoczeniu basenu obowiązują również maseczki.

Basen na Wyspiańskiego dla klientów indywidualnych będzie dostępny według grafiku dostępnego na mosir.zgora.pl. Może on ulegać zmianom. Obecnie wygląda następująco.

Tutaj również obowiązują zasady bezpieczeństwa jak na basenie CRS.

Uwaga! Godziny otwarcia BASENU SPORTOWEGO w Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul.Sulechowskiej 41: Poniedziałek -…

Opublikowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zielona Góra Czwartek, 11 lutego 2021

Od 12 lutego otwarty zostaje również WOSiR Drzonków w godzinach 7 – 20 od poniedziałku do piątku i w soboty od 8 do 18.

Szanowni Państwo, mamy dobre informacje. Od piątku 12 lutego warunkowo na dwa tygodnie nasza pływalnia będzie ponownie…

Opublikowany przez WOSiR Drzonków Czwartek, 11 lutego 2021

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22