Biała Sobota – Darmowa diagnostyka w szpitalu w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2024-01-30
Biała Sobota – Darmowa diagnostyka w szpitalu w Zielonej Górze

Dzień Walki z Rakiem: Szansa na Bezpłatne Badania i Konsultacje

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem, który przypada 3 lutego 2024 roku, szpital organizuje wyjątkowe wydarzenie – Białą Sobotę. W tym dniu pacjenci będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych konsultacji i badań diagnostycznych z zakresu onkologii.

Zakres Badań i Konsultacji

W ramach Białej Soboty zespół doświadczonych specjalistów będzie świadczyć następujące usługi:

•   Konsultacje onkologiczne,
•   Torakochirurgiczne konsultacje,
•   Ocena zmian skórnych przez onkologa i patomorfologa,
•   Badania otorynolaryngologiczne pod kątem nowotworów głowy i szyi,
•   Badanie ginekologiczne z USG oraz pobieraniem cytologii.

Jak Zarejestrować się na Badania?

Zapisy na Białą Sobotę będą realizowane telefonicznie. Pacjenci mogą dzwonić pod numer 68 32 96 606 w dniach od 31 stycznia do 2 lutego, w godzinach 9.00-14.00, aby ustalić wyznaczoną godzinę konsultacji. Szpital przypomina, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęca do wcześniejszej rejestracji.

Ważne Informacje dla Pacjentów

Badania i konsultacje będą przeprowadzane 3 lutego, w godzinach od 10.00 do 14.00. Szpital zwraca uwagę, że wizyty będą odbywały się zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, co pozwoli na sprawną organizację i minimalizację czasu oczekiwania.

Więcej Informacji na Stronie Szpitala

Dodatkowe informacje dotyczące Białej Soboty i oferowanych badań są dostępne na stronie internetowej szpitala. Zachęcamy do odwiedzenia strony szpital.zgora.pl w celu uzyskania szczegółowych danych i aktualizacji.

Źródło: Szpital w Zielonej Górze

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08