#BrawaDlaWas dzisiaj o 13:00 podziękujmy pracownikom służby zdrowia!

Tagi: brak tagów
2020-04-07
#BrawaDlaWas dzisiaj o 13:00 podziękujmy pracownikom służby zdrowia!

Dzisiaj jest Światowy Dzień Zdrowia i z tej okazji postała akcja #BrawaDlaWas, w której chodzi o to by przesłać podziękowania dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, salowych, laborantów i innych osób, które dbają o ochronę sytuacji. 

Jak to zrobić? Dzisiaj o godzinie 13:00, każdy kto chce wziąć udział w tej akcji powinien wyjrzeć przez okno lub wyjść na balkon, a następnie przez minutę bić brawo. Akcja jest ogólnopolska, pokażmy solidarność z pracownikami służby zdrowia i podziękujmy im za to, że każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie w walce z koronawirusem.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08