Ciężarówka Coca-Coli w Zielonej Górze? Zagłosuj!

Tagi: brak tagów
2019-11-25
Ciężarówka Coca-Coli w Zielonej Górze? Zagłosuj!

Chcielibyście aby również w tym roku kultowa ciężarówka Świętego Mikołaja i Coca-Coli przyjechała do Zielonej Góry? Po raz pierwszy w tym roku wszystkie z miast, które odwiedzi zostaną wyłonione na podstawie głosowania.

Aby zagłosować na Zieloną Górę należy wejść na post Coca-Coli na Facebooku i w komentarzu wpisać hashtag #Zielonagora. Post znajduje się tutaj.

Głosowanie potrwa do 1 grudnia do godziny 23:59. Wyłonione zostaną w ten sposób miasta, które trafią do finału. 6 grudnia rozpocznie się kolejne głosowanie, podczas której spośród 10 finałowych miast zostaną wyłonione trzy. Każdy uczestnik może oddać nieograniczoną liczbę głosów.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22