Co zrobić z jedzeniem, które zostanie po Wigilii?

Tagi: brak tagów
2019-12-13
Co zrobić z jedzeniem, które zostanie po Wigilii?

Spędzając Boże Narodzenie wraz z rodziną przy Wigilijnym stole jedząc pyszne jedzenie przygotowane na święta tak naprawdę jesteśmy szczęściarzami. Nie każdy ma tę możliwość. Dlatego nie zapominajmy o tym i w tak ważnym czasie, który powinien być pełen miłości do innych i bezinteresownej pomocy, podzielmy się tym co nam pozostało. Nie wyrzucajmy jedzenia po Wigilii.

Co z nim zrobić?

W Zielonej Górze znajduje się Jadłodzielnia. Punk znajduje się na ulicy Moniuszki 35. Spakujcie jedzenie zamiast je wyrzucać i przynieście je w te miejsce, a skorzystają z niego potrzebujący.

Pamiętajcie by na opakowaniu umieścić nazwę potrawy i datę przygotowania.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22