Cold-Man – niezawodna klimatyzacja i rekuperacja w rejonie Zielonej Góry

Tagi: brak tagów
2022-05-20
Cold-Man – niezawodna klimatyzacja i rekuperacja w rejonie Zielonej Góry

Szukasz sprawdzonych rozwiązań wentylacyjnych dla domu, biura lub przestrzeni publicznej? Jeśli interesuje Cię fachowy montaż klimatyzacji, Zielona Góra to obszar działalności Cold-Man – specjalistów w tym zakresie. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów także wtedy, gdy czeka Cię montaż rekuperacji w Zielonej Górze. Przeczytaj o tym, co wyróżnia ofertę Cold-Man i dlaczego warto z niej skorzystać.

Co obejmuje oferta Cold-Man?

Oferta Cold-Man to szeroki zakres usług związanych z pracą klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Specjaliści firmy zapewniają merytoryczne wsparcie, w tym doradztwo w zakresie doboru jednostek o odpowiedniej mocy. 

Oprócz dystrybucji Cold-Man oferuje także pełny montaż klimatyzacji domowej lub komercyjnej. Jeśli szukasz rozwiązań z zakresu wentylacji dla domów jednorodzinnych, odpowiedzią na te potrzeby jest kompleksowy montaż rekuperacji, który przeprowadzą fachowcy z Cold-Man.

Dlaczego montaż warto zlecić Cold-Man?

Samodzielne uruchomienie klimatyzacji lub rekuperacji jest obarczone dużym ryzykiem błędu. Jeśli nie masz doświadczenia w obsłudze i serwisowaniu urządzeń tego typu, możesz nieumyślnie je uszkodzić. Cold-Man tworzą fachowcy z wieloletnim stażem, dlatego lepiej zaufać ich doświadczeniu. Montaż klimatyzatora lub centrali rekuperacyjnej przebiegnie sprawnie, a układ będzie działać bez zarzutu.

Klimatyzacja z Cold-Man – w Twoim domu lub firmie

Oferta Cold-Man to przede wszystkim sprzedaż, serwis i montaż klimatyzacji domowej Zielonej Górze. Wspieramy duże i małe inwestycje, dostarczając najlepszych rozwiązań technicznych i sprzętowych. 

Jeśli chcesz objąć systemem klimatyzacji dom lub mieszkanie w bloku, chętnie pomożemy w zakupie odpowiedniej jednostki oraz jej uruchomieniu. Swoją ofertę kierujemy również do klientów biznesowych. Firmy, które obsługują magazyny i sklepy mogą zlecić nam instalację wydajnej klimatyzacji, która pomoże w utrzymaniu wysokiej jakości powietrza w każdym pomieszczeniu. Możesz także chłodzić lub dogrzewać biuro (także home office); nasi eksperci chętnie pomogą w realizacji całej inwestycji.

Bez względu na rodzaj pomieszczenia, zapewniamy profesjonalny montaż, regularne przeglądy i nabijanie klimatyzacji oraz serwis w ramach gwarancji i pogwarancyjny. 

Instalujemy nowoczesne urządzenia

W naszym katalogu znajdziesz przede wszystkim wielofunkcyjne klimatyzatory Split, składające się z jednostki zewnętrznej i wewnętrznej. W wielu sytuacjach właśnie to jest najlepsza opcja. Jeżeli interesuje Cię klimatyzowanie kilku pomieszczeń jednocześnie, proponujemy energooszczędne klimatyzatory Multi-Split. Te wydajne jednostki można zamontować niemal wszędzie.

Systemy Split oraz Multi-Split powinny być dostosowane do specyfiki obsługiwanego pomieszczenia. Klienci Cold-Man mogą wybierać pomiędzy różnymi typami. Najczęściej spotykane są klimatyzatory ścienne. Jednostkę zewnętrzną zawiesza się na ścianie, co zapewnia efektywne chłodzenie lub ogrzewanie. Producenci coraz częściej dostarczają klimatyzatory, które wyróżniają się designem. Niektóre zaprojektowano z myślą o eleganckiej stylistyce wnętrza, a szeroki wybór kolorów pozwoli Ci dopasować je do aktualnej aranżacji.

Alternatywę stanowią klimatyzatory podsufitowe. Fachowcy Cold-Man montują je na konstrukcji stropu, w pomieszczeniach o dużej wysokości. Dla powierzchni komercyjnych i użyteczności publicznej przewidziano klimatyzatory konsolowe. Można je spotkać również jako jednostki obsługujące poddasze użytkowe. 

Nie wiesz, który typ klimatyzatora będzie najlepszy? Bez obaw, skontaktuj się z Cold-Man i powiedz, o jakie pomieszczenie chodzi. Podaj jego specyfikę i metraż. Dedykowany doradca klienta umiejętnie doradzi, żebyś mógł zlecić instalację odpowiedniego urządzenia w Zielonej Górze.

Wyłącznie klimatyzatory renomowanych firm

Jeśli chcesz skorzystać z oferty Cold-Man, możesz wybierać spośród wielu rodzajów urządzeń. Chociaż różnią się parametrami, łączy je wysoka jakość. W naszym katalogu znajdziesz wyłącznie klimatyzatory renomowanych firm. Zapewnią wydajną pracę przy niewielkim poborze mocy. Oto producenci, z którymi współpracujemy:

 • Rotenso. To japoński koncern elektroniczny, założony w 1987 roku. Słynie z nowoczesnych urządzeń, docenianych na całym świecie
 • Daikin to pochodzący z Japonii lider na rynku sprzętu klimatyzacyjnego, chłodniczego, wentylacyjnego oraz grzewczego
 • LG – rozpoznawalna na całym świecie, południowokoreańska marka. Klimatyzatory LG są uważane za niezwykle wydajne i energooszczędne
 • Kaisai to wysokiej jakości urządzenia z segmentów RAC i CAC, produkowane w Chinach. Marka przebojem wdarła się na polski rynek i wciąż ma ogromny potencjał

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli czeka Cię inwestycja w klimatyzację lub rekuperację, nie ryzykuj. Z nami masz pewność, że wybrane przez Ciebie rozwiązanie będzie funkcjonować tak, jak trzeba. Zobacz, co nas wyróżnia:

 • Sprzedajemy tylko klimatyzatory wysokiej jakości
 • Dostarczamy wydajne centrale rekuperacyjne najlepszych producentów
 • W czasie instalacji korzystamy z podnośnika lub rusztowania
 • Oferujemy konkurencyjne ceny, najbardziej atrakcyjne w Zielonej Górze
 • Nasze urządzenia i montaż chroni gwarancja do 5 lat
 • Zapewniamy błyskawiczny serwis gwarancyjny
 • Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc

Współpracując z nami, zyskasz najwyższą jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a w okolicach Zielonej Góry mamy doskonałe rekomendacje. Nie czekaj. Zadzwoń i powiedz, w czym możemy pomóc.

Kontakt:

Patryk Kozera – +48 693 853 600

Adres: Narutowicza 30/2, 69-100 Słubice

Email: biuro@cold-man.pl

Otwarte: Pon-Sob 7:00-20:00

WWW: https://cold-man.pl/kontakt/

Przeczytaj również

Wystrój sali weselnej zależy od wielu aspektów. Ważne są nie tylko zasłony, kwiaty czy obrusy. Warto pomyśleć o wszystkich elementach, jakie tworzą finalny efekt. Jednym…

Artykuły 2024-05-10

W dobie, gdy dominują rozgrywki online, istnieje miejsce, które celebruje starszą, lecz wciąż kochaną formę rozrywki – gry dla dwóch osób na jednym komputerze. Gralandia.pl…

Artykuły 2024-05-07

W obliczu zawiłości prawnych i często zaskakujących sytuacji życiowych, wielu mieszkańców Zielonej Góry może odczuwać potrzebę wsparcia prawnego. Niekiedy jednak barierą staje się koszt takich…

Artykuły 2024-04-15