Czy dane mieszkańców Zielonej Góry zostaną udostępnione Poczcie Polskiej?

Tagi: brak tagów
2020-04-25
Czy dane mieszkańców Zielonej Góry zostaną udostępnione Poczcie Polskiej?

Profil Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego jest zalewany pytaniami mieszkańców o to czy ich dane zostaną przekazane Poczcie Polskiej.

Pojawiają się tam również głosy proszące by tego nie robić lub nawet oświadczenia nie wyrażające zgody, na przekazanie danych o następującej treści:

Na pytania na razie Prezydent Janusz Kubicki nie odpowiedział, ale możemy wywnioskować jakie jest jego stanowisko wobec tej sprawy z ostatniej rozmowy w Radio Index 96 fm, którą możecie odsłuchać tutaj.

Janusz Kubicki w odpowiedzi na pytanie o udostępnienie danych osobowych mieszkańców Zielonej Góry Poczcie Polskiej powiedział „Państwowa Komisja Wyborcza wysłała do nas stanowisko, w którym informuje nas, że po spełnieniu pewnych wymagań mamy obowiązek udzielić informacji Poczcie Polskiej.”.

Jednocześnie Janusz Kubicki pyta „Jeżeli prawo będzie mi nakazywało to zrobić, to co mam zrobić, ja mam złamać prawo?”.

Jednocześnie Janusz Kubicki podkreśla, że jego zdaniem wybory powinny być przesunięte, nie on jednak stanowi prawo. On natomiast prawa musi przestrzegać. Mówi również o tym, że politycy nie dorośli obecnie do tego by zajmować się ludźmi, oderwali się oni od nich.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22