Czy dane mieszkańców Zielonej Góry zostaną udostępnione Poczcie Polskiej?

Tagi: brak tagów
2020-04-25
Czy dane mieszkańców Zielonej Góry zostaną udostępnione Poczcie Polskiej?

Profil Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego jest zalewany pytaniami mieszkańców o to czy ich dane zostaną przekazane Poczcie Polskiej.

Pojawiają się tam również głosy proszące by tego nie robić lub nawet oświadczenia nie wyrażające zgody, na przekazanie danych o następującej treści:

Na pytania na razie Prezydent Janusz Kubicki nie odpowiedział, ale możemy wywnioskować jakie jest jego stanowisko wobec tej sprawy z ostatniej rozmowy w Radio Index 96 fm, którą możecie odsłuchać tutaj.

Janusz Kubicki w odpowiedzi na pytanie o udostępnienie danych osobowych mieszkańców Zielonej Góry Poczcie Polskiej powiedział „Państwowa Komisja Wyborcza wysłała do nas stanowisko, w którym informuje nas, że po spełnieniu pewnych wymagań mamy obowiązek udzielić informacji Poczcie Polskiej.”.

Jednocześnie Janusz Kubicki pyta „Jeżeli prawo będzie mi nakazywało to zrobić, to co mam zrobić, ja mam złamać prawo?”.

Jednocześnie Janusz Kubicki podkreśla, że jego zdaniem wybory powinny być przesunięte, nie on jednak stanowi prawo. On natomiast prawa musi przestrzegać. Mówi również o tym, że politycy nie dorośli obecnie do tego by zajmować się ludźmi, oderwali się oni od nich.

Przeczytaj również

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21