Czy do Cinema City można wnieść swoje napoje i jedzenie?

Tagi: brak tagów
2019-11-14
Czy do Cinema City można wnieść swoje napoje i jedzenie?

Czy do kina Cinema City w Focus Mall można wnieść swoje picie lub jedzenie? Pytanie to wbrew pozorom zadaje sobie wiele osób. Ceny przekąsek i napojów w kinie są bardzo wysokie. Nie od dziś wiadomo jednak, że stanowi to bardzo ważne źródło dochodów dla kina. Któż bowiem wyobraża sobie seans filmowy bez popcornu albo napoju?

Idąc na film do kina nie rzadko same przekąski kosztują nas więcej niż sam bilet na seans. Wykorzystywane są tutaj również triki marketingowe np. różnica w cenie dużego i średniego popcornu jest tak mała, w porównaniu do małego i średniego, że nie opłaca brać się tej środkowej opcji. Dlatego wszyscy wybieramy z reguły największy kubełek. Do tego znajdziemy bogatą ofertę przekąsek i napojów, które również do tanich nie należą. Wycieczka z dwójką dzieci do kina może więc wiązać się dla rodzica z niemałym wydatkiem.

Aby odpowiedzieć na pytanie czy do Cinema City można wnieść swój napój lub przekąski wystarczy zajrzeć do regulaminu kina. Ma on prawo na terenie swojego obiektu ustalić pewne zasady. Regulamin Cinema City znajdziemy tutaj. Interesuje nas punkt 26. Mówi on, że:

Na terenie naszych obiektów obowiązuje całkowity zakaz:

  1. palenia tytoniu, korzystania z papierosów elektronicznych,
  2. wnoszenia żywności i napojów zakupionych poza punktami gastronomicznymi należącymi do Cinema City,
  3. wnoszenia do obiektu oraz zażywania środków odurzających lub psychotropowych,
  4. wnoszenia do obiektu oraz spożywania alkoholu na salach kinowych,
  5. wnoszenia broni oraz materiałów wybuchowych, pirotechnicznych, bądź innych przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu naszych Klientów,
  6. przebywania osób w stanie nietrzeźwym lub znajdujących się pod widocznym wpływem środków odurzających lub psychotropowych,
  7. wprowadzania zwierząt,
  8. wstępu do pomieszczeń oznaczonych jako służbowe,
  9. zachowań agresywnych, prowokacyjnych albo w inny sposób stwarzających zagrożenie dla pozostałych Klientów,
  10. wprowadzania rowerów, deskorolek oraz innych pojazdów jedno lub dwu śladowych, a także wjazdu na rowerze, rolkach i wrotkach.

Co w sytuacji, gdy zostaniemy nakryci? Wszystko zależy tak naprawdę od humoru pracownika kina i tego jaką decyzję podejmie. W regulaminie znajduje się również zapis, że zakup lub wykorzystanie biletu oznacza zapoznanie się z regulaminem i zobowiązanie się do jego przestrzegania. Istnieje również zastrzeżenie w regulaminie, że kino zastrzega sobie możliwość usunięcia z obiektu osób, które łamią regulamin. Oznacza to, że za wniesienie własnego napoju możemy również zostać wyrzuceni z kina.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25