Czy emeryci i renciści dostaną bon turystyczny? Zapadła ostateczna decyzja.

Tagi: brak tagów
2020-07-17
Czy emeryci i renciści dostaną bon turystyczny? Zapadła ostateczna decyzja.

Jak podaje Business Insider, Sejm głosami PiS odrzucił senacką poprawkę, która miała rozszerzyć grupę beneficjentów bonu turystycznego o emerytów i rencistów. Bonu dla seniorów więc nie będzie.

Cieszyć mogą się za to dzieci Polaków, którzy pracują za granicą. Ta poprawka została przyjęta. Warto również przypomnieć, że bon turystyczny przysługuje niezależnie od dochodów. Jak jednak wiadomo, seniorzy nie są grupą społeczną, która może pochwalić się największymi przychodami z tytułu rent i emerytur.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08