Czy emeryci i renciści dostaną bon turystyczny? Zapadła ostateczna decyzja.

Tagi: brak tagów
2020-07-17
Czy emeryci i renciści dostaną bon turystyczny? Zapadła ostateczna decyzja.

Jak podaje Business Insider, Sejm głosami PiS odrzucił senacką poprawkę, która miała rozszerzyć grupę beneficjentów bonu turystycznego o emerytów i rencistów. Bonu dla seniorów więc nie będzie.

Cieszyć mogą się za to dzieci Polaków, którzy pracują za granicą. Ta poprawka została przyjęta. Warto również przypomnieć, że bon turystyczny przysługuje niezależnie od dochodów. Jak jednak wiadomo, seniorzy nie są grupą społeczną, która może pochwalić się największymi przychodami z tytułu rent i emerytur.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22