Czy markety budowlane w Zielonej Górze będą otwarte? [AKTUALIZACJA]

Tagi: brak tagów
2020-03-15
Czy markety budowlane w Zielonej Górze będą otwarte? [AKTUALIZACJA]

Castorama

Castorama Polska według najnowszych informacji będzie otwarty do godziny 20:00. Jednocześnie wprowadzone zostają pewne ograniczenia. Każdy ma obowiązek korzystania z płynu dezynfekującego. Ograniczona zostaje też liczba klientów przebywających jednocześnie w sklepie.

Leroy Merlin

Sieć informuje na swojej stronie internetowej, że wszystkie sklepy stacjonarne Leroy Merlin od poniedziałku będą otwarte. Czas pracy sklepu został też skrócony do godziny 20:00.

Obydwie sieci proszą o dokonywanie tylko niezbędnych i koniecznych zakupów. Zarówno Castorama i Leroy Merlin udostępniają możliwość złożenia zamówienia i odbioru skompletowanego zamówienia bez konieczności przebywania na terenie obiektu. Obydwa sklepy posiadają również usługę zakupów online wraz z dostawą.

PSB Mini-Mrówka

Sklep Mini-Mrówka będzie otwarty. Pracuje do godziny 19:00. Ze względu na bezpieczeństwo klientów i obsługi wprowadzone zostaną pewne ograniczenia. Sklep prosi, aby nie odwiedzały go osoby chore. W sklepie będzie mogło przebywać maksymalnie trzech klientów w jednej chwili. Ograniczone zostały również kontakty pomiędzy pracownikami, a płatność możliwa będzie wyłącznie kartą. Będzie można również zamówić produkty na telefon pod numerem 509 130 386. Zostaną one przygotowane do odbioru.

Bricomarché

Sklep będzie otarty. Klienci są proszeni o dezynfekcję rąk przy wejściu do sklepu. Jednocześnie osoby chora są proszone o zaniechanie zakupów. Sklep posiada również możliwość zakupów przez Internet i odbiór zakupów na miejscu lub z dostawą do domu. Sklepy będą otwarte do godziny 20:00.

Ze swojej strony zachęcamy jednak do pozostania w domu i odłożenia zakupów remontowych na innych czas lub w ostateczności skorzystania z zakupów online.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22