Czy markety budowlane w Zielonej Górze będą otwarte? [AKTUALIZACJA]

Tagi: brak tagów
2020-03-15
Czy markety budowlane w Zielonej Górze będą otwarte? [AKTUALIZACJA]

Castorama

Castorama Polska według najnowszych informacji będzie otwarty do godziny 20:00. Jednocześnie wprowadzone zostają pewne ograniczenia. Każdy ma obowiązek korzystania z płynu dezynfekującego. Ograniczona zostaje też liczba klientów przebywających jednocześnie w sklepie.

Leroy Merlin

Sieć informuje na swojej stronie internetowej, że wszystkie sklepy stacjonarne Leroy Merlin od poniedziałku będą otwarte. Czas pracy sklepu został też skrócony do godziny 20:00.

Obydwie sieci proszą o dokonywanie tylko niezbędnych i koniecznych zakupów. Zarówno Castorama i Leroy Merlin udostępniają możliwość złożenia zamówienia i odbioru skompletowanego zamówienia bez konieczności przebywania na terenie obiektu. Obydwa sklepy posiadają również usługę zakupów online wraz z dostawą.

PSB Mini-Mrówka

Sklep Mini-Mrówka będzie otwarty. Pracuje do godziny 19:00. Ze względu na bezpieczeństwo klientów i obsługi wprowadzone zostaną pewne ograniczenia. Sklep prosi, aby nie odwiedzały go osoby chore. W sklepie będzie mogło przebywać maksymalnie trzech klientów w jednej chwili. Ograniczone zostały również kontakty pomiędzy pracownikami, a płatność możliwa będzie wyłącznie kartą. Będzie można również zamówić produkty na telefon pod numerem 509 130 386. Zostaną one przygotowane do odbioru.

Bricomarché

Sklep będzie otarty. Klienci są proszeni o dezynfekcję rąk przy wejściu do sklepu. Jednocześnie osoby chora są proszone o zaniechanie zakupów. Sklep posiada również możliwość zakupów przez Internet i odbiór zakupów na miejscu lub z dostawą do domu. Sklepy będą otwarte do godziny 20:00.

Ze swojej strony zachęcamy jednak do pozostania w domu i odłożenia zakupów remontowych na innych czas lub w ostateczności skorzystania z zakupów online.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08