Czy starsze dzieci wrócą do szkół od 1 lutego?

Tagi: brak tagów
2021-01-28
Czy starsze dzieci wrócą do szkół od 1 lutego?

Od 1 lutego w życie wchodzi kilka zmian związanych z ograniczeniami. Z jednej strony zostaną otwarte ponownie galerie handlowe. Dołączą do nich również muzea i galerie sztuki. Z drugiej strony rezygnuje się z godzin dla seniorów. Czy zatem starsze dzieci wrócą do nauczania stacjonarnego?

Najmłodsze dzieci dalej stacjonarlnie

Od 18 stycznia dzieci klas 1-3 i nauczania przedszkolnego znów uczą się stacjonarnie. W tej kwestii nie ma żadnych zmian. Nadal będą one uczyć się w szkołach przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Co ze starszymi dziećmi?

Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje, że uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22