Dermo-Estetic nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna – Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2020-10-23
Dermo-Estetic nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna – Zielona Góra

Chcesz poprawić swój wygląd? Skorzystaj z zabiegów, które oferuje nowoczesna medycyna estetyczna. Zielona Góra, plac Matejki 21a/3 – to adres, który warto zapamiętać. Innowacyjne usługi kosmetologiczne czy laseroterapia wykonywane są tam przez wykwalifikowanych specjalistów Dermo-Estetic. Z nimi zadbasz nie tylko o swój wygląd zewnętrzny, ale też zyskasz pewność siebie. A to przecież właśnie dzięki niej możesz emanować prawdziwym pięknem.

Zielona Góra: Medycyna Estetyczna Dermo-Estetic

Medycyna Estetyczna Dermo-Estetic to zespół wielu profesjonalistów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach piękna już od wielu lat. Dotychczas Centrum Dermo-Estetic znajdowało się w Żarach. Jednak od niedawna Zielona Góra zyskała nowe miejsce, w którym można modelować sylwetkę, walczyć z oznakami starzenia, usuwać tatuaże czy poprawiać swój wygląd. To nowy gabinet Dermo-Estetic, który znajduje się przy placu Matejki 21a/3.

Nowoczesna kosmetologia w połączeniu z medycyną estetyczną pozwala uzyskać świetne efekty w wielu aspektach związanych z poprawą naszego wyglądu. Nie bez znaczenia jest także to, że w Dermo-Estetic zabiegi wykonywane są przy użyciu nowych technologii, które pozwalają na wysoką skuteczność.

Dermo-Estetic – nowoczesne technologie przyszłością medycyny estetycznej

W Dermo-Estetic wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przy pomocy takiego sprzętu jak:

  • Laser frakcyjny Smaxell CO2, który pozwala skutecznie walczyć ze zmianami skórnymi tj. blizny potrądzikowe lub pozabiegowe, brodawki, zmarszczki czy przebarwienia.
  • Laser aleksandrytowy ARION, który jest obecnie najskuteczniejszym system do depilacji laserowej całego ciała.
  • Laser EVT, który pozwala na nowoczesne zamykanie żylaków bez konieczności interwencji chirurgicznej.
  • Laser Fotona StarWalker, który stanowi innowacyjne narzędzie najnowszej generacji. Dzięki emisji energii o dużej mocy w postaci ultra-krótkich impulsów pozwala na wysoką skuteczność usuwania nie tylko tatuaży, ale także blizn, rozstępów czy trądziku.
  • HIFU Ultraskin II, który pozwala na stymulację głębokich partii skóry w sposób nieinwazyjny, bez naruszania ciągłości naskórka, czego efektem jest natychmiastowy lifting.
  • Secret RF, który przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn oraz zagęszczenia i ujędrniania skóry.

Dermo Estetic umożliwia także skorzystanie z zabiegu BTL EMBODY, w którym wykorzystywana jest zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej częstotliwości – HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) i pozwala na skuteczną rozbudowę mięśni oraz redukcje tkanki tłuszczowej.

Natomiast zabieg AQUAPURE zapewnia odmłodzenie i przeciwdziałanie wielu problemom skórnym. Różnorodne programy leczenia poprawiają elastyczność skóry, odmładzają ją i odżywiają, dając długotrwałe efekty.

Luksusowe zabiegi i skuteczne produkty to coś co dziś proponuje medycyna estetyczna. Zielona Góra nie miała dotychczas jednego miejsca, które gwarantowało przeprowadzanie wielu usług na tak nowoczesnym sprzęcie. Co ważne te innowacyjne metody pozwalają nie tylko na trwałe efekty, ale też i szybką regenerację po zabiegu.

Zielona Góra: Medycyna estetyczna – maksymalna skuteczność z pełnym bezpieczeństwem

Gdzie można skorzystać z nowoczesnych i bezpiecznych metod, jakie oferuje aktualnie medycyna estetyczna? Zielona Góra, Plac Matejki 21a/3. Przypominamy, że na wizytę wystarczy umówić się telefonicznie dzwoniąc pod numer: 881 001 955.

Pamiętajmy również o tym, że zabiegi medycyny estetycznej mają wpływ nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale wiążą się też często z ogólnym stanem zdrowia – dlatego tak ważne jest to, by skorzystać z usług w pełni wykwalifikowanych specjalistów. A zespół Dermo Estetic jest gwarancją tego, że trafiliśmy w dobre ręce.

Przeczytaj również

Planowanie wakacji to nie tylko wybór destynacji i rezerwacja hotelu, ale również zadbanie o bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób…

Artykuły 2024-07-03

Uniwersytet Zielonogórski opublikował wyniki rankingów, w których Zielona Góra może poszczycić się miejscami na podium. Pod jakim względem nasze miasto jest przyjazne studentom? 1 miejsce:…

Artykuły 2024-07-01

Proszę opowiedzieć nam o początkach Zipio.pl. Skąd wziął się pomysł na produkcję bambusowych poncho kąpielowych? Pomysł na produkcję bambusowych poncho kąpielowych zrodził się z osobistego…

Artykuły 2024-06-20