Dlaczego mur aresztu w Zielonej Górze jest burzony?

Tagi: brak tagów
2019-11-06
Dlaczego mur aresztu w Zielonej Górze jest burzony?

Mur aresztu jest w rozbiórce – wiele osób zastanawia się z jakiego powodu. Nie ma czym się martwić, a prace zostały zabezpieczone w ten sposób by żaden z osadzonych w areszcie nie wydostał się na zewnątrz.

Mur był w złym stanie technicznym dlatego rozpoczęto jego wyburzanie. Zostanie on zbudowany od nowa. Jeśli wszystkie prace pójdą zgodnie z planem powstanie on za trzy miesiące.

W tym czasie obowiązuje zakaz ruchu pieszego. Wiąże się to z pewnymi utrudnieniami dla osób, które tamtędy często przechodzą. Niestety jest to niezbędne by zachować bezpieczeństwo.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22