Dzień Dziecka z Lemurami w Focus Mall. To nie jedyne atrakcje!

Tagi: brak tagów
2022-05-24
Dzień Dziecka z Lemurami w Focus Mall. To nie jedyne atrakcje!
  • w piątek 27 maja i w sobotę 28 maja do galerii Focus Mall zawita mobilny park zabaw dla najmłodszych  oraz wystawa „Halo Madagaskar”. Atrakcje dla dzieci są bezpłatne i dostępne w godzinach od 12.00 do 19.00

W najbliższy piątek i sobotę – 27, 28 maja – dzieci odwiedzające galerię Focus Mall w Zielonej Górze będą mogły wybrać się na wyprawę tropem lemurów i zobaczyć, jak wygląda ich życie na wyspie Madagaskar. Integralną częścią Dnia Dziecka z lemurami jest wystawa „Halo Madagaskar” przygotowana we współpracy z wrocławskim ZOO, która przedstawia faunę oraz florę tej afrykańskiej wyspy. 

Madagaskar to jedna z najbardziej egzotycznych i tajemniczych wysp na świecie. Swoja popularność zdobyła głównie dzięki filmom animowanym. W Focus Mall endemiczny świat zwierząt i roślin Madagaskaru zaprezentowany zostanie na barwnych fotografiach i opisany w przystępny i ciekawy dla dzieci sposób. O warstwę merytoryczną wystawy zadbali pracownicy naukowi ZOO we Wrocławiu, którzy prowadzą nowoczesny pawilon poświęcony madagaskarskiej bioróżnorodności.

Przez dwa dni, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, na najmłodszych czeka w galerii moc atrakcji. Przygotowany zostanie park zabaw Halo Madagaskar, a w nim: puzzle XXL “Mapa Świata”, zabawa sprawnościowa “Mostek celnościowy” i gra wielkoformatowa “Rwący potok”. W strefie znajdą się również MEGA klocki “Poznaj lemury”. Dodatkową atrakcją jest spotkanie z lemurem – maskotką, z którym będzie można wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Można będzie zdobyć również maskotkę lemura. Pluszową zabawkę otrzymają dzieci, które zdobędą komplet naklejek potwierdzających udział w konkursie, a ich rodzice są posiadaczami aplikacji Sezam 2.0 oraz dokonają zakupów w Focus Mall. Co dokładnie należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

– Pierwszy krok to posiadanie aplikacji Sezam 2.0. Drugi to przedstawienie paragonu na kwotę nie niższą niż 100 zł. Wówczas dziecko otrzyma kupon konkursowy, który podczas zabawy musi uzupełnić specjalnymi pieczątkami na stoiskach konkursowych. Po wykonaniu wszystkich pięciu zadań i zebraniu pięciu naklejek, dziecko wymienia kartonik konkursowy na pluszowego lemura – wyjaśnia zasady konkursu Anna Łukasiewicz, Marketing Manager Focus Mall.

Aplikację Sezam 2.0 można bezpłatnie pobrać ze sklepu z Google Play lub App Store. Regulamin konkursu dostępny będzie na stanowisku wydawania nagród przy Bazie Lemurów, w czasie trwania akcji.

  • Informacja prasowa

Przeczytaj również

Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja poszukują osoby na stanowisko doręczyciela faktur na terenie Zielonej Góry. W zakresie obowiązków takiej osoby byłoby segregowanie i dostarczanie faktur oraz…

Aktualności 2022-05-26

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze zaprasza dzieci na półkolonie. Odbędą się cztery turnusy. Pierwszy od 4 do 15 lipca. Drugi od 17…

Aktualności 2022-05-16

Jak informuje portal wiadomoscizg.pl, już trwają prace związane z przywróceniem Zielonogórskiego Roweru Miejskiego. Z pewnością wielu z Was zauważyło, iż stacje zostały zdemontowane. Teraz są…

Aktualności 2022-05-15