Falubaz bez trenera. Adam Skórnicki został zwolniony.

Tagi: brak tagów
2019-10-30
Falubaz bez trenera. Adam Skórnicki został zwolniony.

Adam Skórnicki został zwolniony z funkcji trenera Stelmetu Falubazu Zielona Góra. Umowa została rozwiązana 29 października. Jego przygoda z Falubazem zakończyła się po dwóch latach współpracy.

Zarządcy klubu w oficjalnym oświadczeniu podziękowali Adamowi Skórnickiemu za dwa lata spędzone w Zielonej Górze i życzą dalszych sukcesów w pracy szkoleniowca.

Skórnicki nie komentuje decyzji klubu. Na antenie Radia Zielona Góra powiedział, że trzeba pytać klubu dlaczego tak się stało. Nie do końca wiem dlaczego. Może dowiem się z mediów?

Wspomniał również o rozmowie z Markiem Cieślakiem, która odbyła się dwa lata temu, gdy ten opuszczał Falubaz. Stwierdził, że to co mu powiedział sprawdziło się, ale był to sekret, więc nim zostanie.

Jeśli chodzi o zmiany na sezon 2020 to w Falubazie nastąpi jedynie jedna zmiana. Nicki Pedersena zastąpi Antonio Lindback. Skórnicki nie chce wygłaszać opinii na zmiany w kadrze.

Przeczytaj również

Quady sportowe to maszyny, które zostały zaprojektowane z myślą o miłośnikach ekstremalnych sportów. To wydajne i szybkie pojazdy, które pozwalają na dynamiczną jazdę po trudnym…

Sport 2023-04-04

Ze względu na opady śniegu we Wrocławiu odwołany został wtorkowy sparing Enei Falubazu Zielona Góra z Betard Spartą Wrocław. Odwołano również czwartkowe spotkanie, które miało…

Sport 2023-03-27

Dziś w Bydgoszczy odbędzie się rewanżowe spotkanie między Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a Stelmet Falubaz Zielona Góra. Warto przypomnieć, że ostatni mecz skończył się 20 punktową…

Sport 2022-09-04