Ferie pełne nauki i sztuki w Zielonej Górze!

Tagi: brak tagów
2024-01-16
Ferie pełne nauki i sztuki w Zielonej Górze!

Województwo lubuskie szykuje się na ferie, które w tym roku rozpoczną się 12 lutego. Zielonogórski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych mieszkańców miasta niezwykłą ofertę edukacyjną w ramach zimowych spotkań „KTO TO PUKA? NAUKA I SZTUKA”.

Zajęcia w różnych lokalizacjach

Działania ośrodka będą miały miejsce w kilku jego filiach, w tym w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus, Pałacu w Starym Kisielinie, a także w głównej siedzibie przy ul. Festiwalowej w Parku Piastowskim. To doskonała okazja dla młodych mieszkańców Zielonej Góry, by rozwijać swoje zainteresowania.

Artystyczne warsztaty dla młodych talentów

Od 12 do 23 lutego 2024, w godzinach od 11:00 do 13:00, uczestnicy będą mieli okazję pod okiem wybitnych artystów zgłębiać tajniki różnych technik plastycznych i tworzyć własne dzieła sztuki. Warsztaty te nie tylko będą rozwijać umiejętności manualne dzieci, ale również będą stanowić doskonałą formę spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Więcej informacji wkrótce

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć i zapisów zostaną podane w najbliższym czasie. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury oraz w lokalnych mediach, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji dla najmłodszych.

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tych inspirujących zajęciach artystycznych i naukowych!

Przeczytaj również

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21