Ferie pełne nauki i sztuki w Zielonej Górze!

Tagi: brak tagów
2024-01-16
Ferie pełne nauki i sztuki w Zielonej Górze!

Województwo lubuskie szykuje się na ferie, które w tym roku rozpoczną się 12 lutego. Zielonogórski Ośrodek Kultury przygotował dla najmłodszych mieszkańców miasta niezwykłą ofertę edukacyjną w ramach zimowych spotkań „KTO TO PUKA? NAUKA I SZTUKA”.

Zajęcia w różnych lokalizacjach

Działania ośrodka będą miały miejsce w kilku jego filiach, w tym w Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus, Pałacu w Starym Kisielinie, a także w głównej siedzibie przy ul. Festiwalowej w Parku Piastowskim. To doskonała okazja dla młodych mieszkańców Zielonej Góry, by rozwijać swoje zainteresowania.

Artystyczne warsztaty dla młodych talentów

Od 12 do 23 lutego 2024, w godzinach od 11:00 do 13:00, uczestnicy będą mieli okazję pod okiem wybitnych artystów zgłębiać tajniki różnych technik plastycznych i tworzyć własne dzieła sztuki. Warsztaty te nie tylko będą rozwijać umiejętności manualne dzieci, ale również będą stanowić doskonałą formę spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Więcej informacji wkrótce

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć i zapisów zostaną podane w najbliższym czasie. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury oraz w lokalnych mediach, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji dla najmłodszych.

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w tych inspirujących zajęciach artystycznych i naukowych!

Przeczytaj również

Uwaga kierowcy! Blokada S3 trwa dłużej niż planowano Policja Zielona Góra poinformowała o przedłużeniu blokady trasy S3 na wysokości Sulechowa aż do jutra, 21 lutego…

Aktualności 2024-02-20

Nowy parking przy kąpielisku w Ochli zapewni dodatkowe 420 miejsc parkingowych, znacznie ułatwiając dostęp do lokalizacji rekreacyjnej H2Ochla. Za realizację projektu odpowiada Exalo, firma z…

Aktualności 2024-02-20

W Zielonej Górze dzięki inicjatywie kibiców i wsparciu Budżetu Obywatelskiego powstanie minitor treningowy dla najmłodszych adeptów szkółki żużlowej. Jest to odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe…

Aktualności 2024-02-20