Gdzie można oddać rzeczy, które zostaną zawiezione na Ukrainę?

Tagi: brak tagów
2022-02-28 / Aktualizacja artykułu: 2022-03-05
Gdzie można oddać rzeczy, które zostaną zawiezione na Ukrainę?

Chcesz oddać rzeczy, które będą zawiezione na Ukrainę?„Złota Rybka” Przedszkole – Żłobek (Zacisze 7a) do 17:00 przyjmuje rzeczy, które zostaną zawiezione na Ukrainę w celu pomocy.

Zbiórka trwa również w CeMBe Centrum Materiałów Budowlanych. Potrzebne między innymi środki higieniczne, środki medyczne, żywność długoterminowa, koce, śpiwory, namioty, odzież wojskowa, odzież termiczna męska, kaski, hełmy, rękawice, kamizelki kuloodporne, świece i baterie. Rzeczy można zostawić w specjlanie wyznaczonym miejscu w kartonie, na którym napisane będzie co znajduje się w środku. Zbiórka trwa do odwołania.

Rzeczy można oddać również w sklepie Kardamon – przyprawy, produkty wegańskie i ekologiczne. 100%vegan w godzinach otwarcia. Zbiórka prowadzona jest dla kobiet z Ukrainy, dlatego potrzebne są takie rzeczy jak podpaski, tampony, wkłady laktacyjne, bielizna, kosmetyki. Sklep mieści się na ulicy Słowackiego 12B i otwarty jest od 12:00. do 18:00.

Kolejna zbiórka dzisiaj organizowana jest od godziny 20:00 do 21:30 na parkingu przy Agata Meble (pod wysokim znakiem Mc Donald’s). Prosi się głównie o: poduszki, koce, śpiwory, apteczki, środki higieniczne, środki czystości, żywność o długim terminie, słodycze i woda.

Jeśli wiecie o zbiórkach, które warto udostępnić, to napiszcie do nas na Facebooku Informacje – Zielona Góra i okolice.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22