Gdzie składać wnioski o działki na Srebrnej Polanie. Do kiedy można je składać?

Tagi: brak tagów
2021-06-08
Gdzie składać wnioski o działki na Srebrnej Polanie. Do kiedy można je składać?

Wnioski o działki na Srebrnej Polanie składać można do 14 czerwca. Wnioski o dzierżawę ogródków w tym miejscu składać można w urnie, która znajduje się w holu urzędu miasta na ulicy Podgórnej 22. Wnioski do wypełnienia dostępne są na miejscu, ale można również pobrać je ze strony internetowej urzędu.

Działki na Srebrnej Polanie

Wnioski będą weryfikowane około tygodnia. Jeśli chętnych będzie więcej niż dostępnych działek, przeprowadzone zostanie losowanie. Srebrna Polana to ogródki działkowe, które leżą pomiędzy Chynowem, a Łężycą. Zajmują powierzchnię ok. 25 hektarów. Na ten moment dostępnych będzie 12 działek.

Aby móc złożyć wniosek musimy być mieszkańcem Zielonej Góry. Nie możemy też sami lub współmałżonek posiadać już działki rekreacyjnej. Kilka osób z jednego gospodarstwa domowe nie może też zgłaszać wniosków, może to być tylko jedna osoba. Wpisowe wyniesie 500 zł, a dzierżawa 1 zł za metr kwadratowy rocznie. Dodatkowo 100 zł to opłaty eksploatacyjne. We własnym zakresie również zapłacimy za media, jednak przyłącze do działki będziemy musieli zrobić na swój koszt. Media będą doprowadzone tylko do granicy działek.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22