Gdzie w Zielonej Górze można wypić dobrego drinka?

Tagi: brak tagów
2022-11-25
Gdzie w Zielonej Górze można wypić dobrego drinka?

Zielona Góra to miasto, w którym można znaleźć wiele dobrych miejsc na drinka. Restauracje i bary oferują szeroki wybór alkoholi, a także innych atrakcji. Warto odwiedzić kilka lokali, aby spróbować różnych rodzajów drinków. Poniżej przedstawiamy kilka miejsc, które warto odwiedzić:

Botanista Zielona Góra

Botanista Coctail Bar w Zielonej Górze, to zdecydowanie dobre miejsce dla osób, które szukają dobrych drinków. Mieści się on na ulicy Jana Sobieskiego 5 w Zielonej Górze. Jest bardzo często polecany przez mieszkańców, a jego ocena na Google to 4.9 na podstawie ponad dwustu opinii. To zdecydowanie dobra rekomendacja, aby tam zajrzeć.

Mojo Lounge Zielona Góra

Mojo Lounge to realatywnie nowe miejsce na kulinarnej mapie Zielonej Góry. Możemy zjeść tam dobry lunch, ale też wypić bardzo dobrego drinka. Warto zajrzeć i przekonać się samemu. Miejsce to znajduje się na ulicy Makowej 7 w Zielonej Górze.

Jazzgot Zielona Góra

Jazzgot – café & restaurant to miejsce doskonale znane mieszkańcom. Znajduje się na alei Niepodległości 25 w Zielonej Górze. W pubie zjemy lunch, ale również skosztujemy doskonałych drinków. To dobre miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi.

Oczywiście to nie są jedyne miejsca w Zielonej Górze, w których możemy wypić dobrego drinka. Najlepsze drinki w Zielonej Górze znajdziesz również w takich miejscach, jak:

  • Prywatka Zielona Góra na Starym Rynku 2
  • Lucky Shot Bar na ulicy Kupieckiej 32
  • Ósmy Proces na ulicy Żeromskiego 5
  • Klubokawiarnia Staromiejska na Starym Rynku 22
  • Pinacolada na Placu Matejki 3D

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25