Gdzie zgłosić niewywiezione śmieci?

Tagi: brak tagów
2021-05-30
Gdzie zgłosić niewywiezione śmieci?

Zastanawiasz się, gdzie zgłosić fakt niewywiezionych śmieci, albo złamanego drzewa, które leży na chodniku lub na drodze w mieście? Takimi sprawami zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze. Posiada on specjalną „zieloną infolinię”, na którą w takich sprawach można dzwonić.

Numer telefonu „Zielona infolinia ZGK Zielona Góra”

Aby zgłosić takie sprawy możemy zadzwonić na infolinię ZG w Zielonej Górze. Jej numer to: 684 151 008. Warto zapisać go sobie w telefonie i w razie zauważenia problemów, które mogą przeszkadzać lub zagrażać mieszkańcom, zgłosić je do ZGK.

Numer infolinii dostępny jest cały czas. Dlatego możemy zadzwonić na niego o dowolnej porze dnia i nocy, a także w dowolny dzień tygodnia. Jednocześnie ZGK prosi, aby podczas zgłoszenia pozostawić numer telefonu i swoje imię oraz nazwisko, aby w razie potrzeby ZGK mogło się z nami skontaktować.

Źródło: zgk.net.pl / rzg.pl

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25