GIS zaleca unikanie uczestnictwa w imprezach masowych

Tagi: brak tagów
2020-03-08
GIS zaleca unikanie uczestnictwa w imprezach masowych

Kilka dni temu pisaliśmy o odwołaniu imprez masowych w Zielonej Górze przez Prezydenta Janusza Kubickiego. Listę odwołanych imprez znajdziecie TUTAJ. W najnowszym komunikacie GIS pojawiła się rekomendacja by unikać uczestniczenia w imprezach masowych oraz zaniechania podróży, zwłaszcza do krajów o wysokim ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Pamiętajmy również o tym, że koronawirus jest podatny na rozpuszczalniki lipidów. Oznacza to, że dokładne mycie rąk przez minimum 30 sekund mydłem lub detergentem pozwala ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Powinniśmy wszyscy o tym pamiętać i często oraz dokładnie myć ręce. Jeśli mamy nieumyte dłonie unikajmy dotykania twarzy.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22