Gra planszowa Monopoly: Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2019-10-28
Gra planszowa Monopoly: Zielona Góra

9 listopada do sprzedaży trafi popularna gra planszowa Monopoly w wydaniu Zielona Góra.

Jest to gra rodzinna zlokalizowana w naszym mieście. Zasady gry są takie same jak w klasycznej grze Monopoly. W grze znajdą się jednak wszystkim nam dobrze znane miejsca.

Grę przedpremierowo można zamówić w sklepie muve.pl. Po premierze będzie ona dostępna również w sklepach Empic oraz Smyk.

Oficjalna premiera odbędzie się 9 listopada o godzinie 12:00 w budynku  Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego na ulicy Szafrana 4a.

W grze będziemy mogli zakupić znane zielonogórskie miejsca i firmy. Z widoku planszy do gry widać, że będziemy mogli nabyć Gazetę Lubuską czy Radio Index. Może również stać się posiadaczem Falubazu czy Palmiarni. Jeśli zechcemy zasiądziemy również w Ratuszu lub staniemy się posiadaczami Ogrodu Botanicznego.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22