Grzegorz Walasek znów w Falubazie!

Tagi: brak tagów
2024-02-02
Grzegorz Walasek znów w Falubazie!

Nowa rola w zielonogórskim klubie

Po niemal dziewięciu latach przerwy Grzegorz Walasek powraca do Falubazu Zielona Góra, ale tym razem nie jako zawodnik, a członek sztabu szkoleniowego. Wychowanek klubu, który przez lata kształtował swoje żużlowe umiejętności na zielonogórskim torze, teraz będzie przekazywał swoją wiedzę młodszym pokoleniom.

Od zawodnika do mentor

Walasek, znany ze swoich osiągnięć na żużlowych torach, teraz skupi się na pracy z adeptami sportu. Jego doświadczenie i umiejętności niewątpliwie będą cenne dla młodych żużlowców, którzy marzą o podobnej karierze. Nie oznacza to jednak, że Walasek całkowicie rezygnuje z jazdy. Weteran torów będzie łączył swoją nową rolę z aktywnym udziałem w zawodach, co jeszcze bardziej zwiększy wartość jego mentorstwa.

Źródło: Radio Index

  • https://www.wzielonej.pl/sport/zuzel/grzegorz-walasek-ponownie-w-falubazie/

Przeczytaj również

Utalentowany 16-latek na wypożyczeniu z Betard Sparty Wrocław NovyHotel Falubaz Zielona Góra z radością ogłosił, że do ich juniorskiej formacji dołączył Eryk Farański, utalentowany 16-letni…

Sport 2024-05-21

Już w piątek o godzinie 18:00 NovyHotel Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Orlen Oil Motor Lublin. Wielu kibiców liczy na bardzo dobry występ Jarosława…

Sport 2024-05-15

W69 zaprasza na mecz z drużyną ebut.pl Stali Gorzów Już 5 maja kibice żużla będą mieli okazję śledzić zmagania lokalnych rywali podczas Derby Ziemi Lubuskiej….

Sport 2024-04-23