Odi&Mija – hotelik dla psów w Świdnicy koło Zielonej Góry

Tagi: brak tagów
2022-07-23
Odi&Mija – hotelik dla psów w Świdnicy koło Zielonej Góry

Nie zawsze na urlop możemy zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela. W takiej sytuacji możemy go pozostawić u rodziny lub w hotelu dla zwierząt. Wybierając takie miejsce warto zadbać o to, aby nasz pupil otoczony był opieką ludzi, którzy kochają zwierzęta.

Hotel dla psów – Zielona Góra

Odi&Mija to hotelik dla psów ras małych i dużych. Mieści się w Świdnicy koło Zielonej Góry. To co charakteryzuje to miejsce, to brak kojców. Pieski mogą wypoczywać w domowych warunkach i w rodzinnym zaciszu. Otoczone opieką i miłością, na jaką zasługuje najlepszy przyjaciel człowieka. 

Jeśli wybierasz się na wakacje, imprezę rodzinną lub delegację i nie masz co zrobi ze swoim pupilem, zadzwoń pod numer 516 482 264 lub odwiedź stronę odiimija.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25