Hulajnogi elektryczne wjadą do Gorzowa. Chcielibyście je w Zielonej Górze?

Tagi: brak tagów
2020-02-15
Hulajnogi elektryczne wjadą do Gorzowa. Chcielibyście je w Zielonej Górze?

Hulajnogi elektryczne w wielu większych miastach zdobyły niezwykłą popularność i zdetronizowały rowery miejskie. W przyszłym miesiącu pojawią się one w Gorzowie Wielkopolskim. Chcielibyście aby też znalazły się w Zielonej Górze?

Hulajnogi elektryczne są szybkim środkiem lokomocji. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy znaleźć hulajnogę, która znajduje się blisko nas. Podejść do niej i ją wypożyczyć. Dojechać na miejsce i tam ją zostawić. To bardzo wygodne. Nie musimy tak jak w przypadku roweru miejskiego dojechać do stacji, odstawić rower i resztę przejść pieszo.

Hulajnogi elektryczne w Gorzowie będą kosztować 2,5 zł za start. Następnie 49 gr za każdą minutę jazdy i 9 gr za każdą minutę postoju.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22