IKEA otworzyła Studio Planowania w Zielonej Górze

Autor: mojazielona.pl • 22 grudnia 2021

Studio Planowania IKEA w Zielonej Górze to nowo otwarty punkt, w którym możemy umówić się na spotkanie z projektantami. Wraz z nimi możemy zaprojektować swoja kuchnię czy garderobę. Możemy również porozmawiać z doradcami na temat rozwiązań i akcesoriów dostępnych w IKEA. Po wybraniu produktów możemy je zamówić do domu lub do punktu odbioru.

Gdzie znajduje się Studio Planowania IKEA w Zielonej Górze?

Studio Planowania IKEA w Zielonej Górze znajduje się w Focus Mall na ulicy Wrocławskiej 17. Otwarte jest w godzinach 9:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty. W niedzielę Studio Planowania IKEA w Zielonej Górze jest nieczynne.

Czy trzeba się umawiać na spotkanie?

Nie jest to konieczne. Istnieje jednak taka możliwość i wizytę możemy umówić na konkretny termin. Umówić możemy się na tej stronie: https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/planning-consultation

Dostawa IKEA do Zielonej Góry

Po zaplanowaniu swojej wymarzonej garderoby lub kuchni, wszelkie zamówione rzeczy możemy odebrać w Punkcie Odbioru Zamówień IKEA w Zielonej Górze. Jeśli w Studio Planowania IKEA Zielona Góra zamówimy produkty za minimum 400 zł, wtedy otrzymamy dostawę w cenie 1 zł.

Punkt odbioru IKEA w Zielonej Górze znajduje się na ulicy Franciszka Rzeźniczaka 15 i otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. Otwarty jest również w soboty od godziny 8:00 do 13:00.

Należy pamiętać, że w Studiu Planowania IKEA nie można odbierać towarów zamówionych przez Internet, a także dokonywać zwrotów. Na miejscu nie można też gotówką zapłacić za zamówione towary. Za to możemy dowiedzieć się, jaka jest dostępność produktów, które chcemy zamówić.

Przeczytaj również