Interwencyjny skup kwiatów – czemu Rząd nie skupi pierogów?

Tagi: brak tagów
2020-10-31
Interwencyjny skup kwiatów – czemu Rząd nie skupi pierogów?

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił na Facebooku, że zgodnie z jego wczorajszą decyzją o zamknięciu cmentarzy, pomoże handlowcom, którzy ucierpieli z tego powodu. Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które normalnie w tych dniach byłyby sprzedane na stoiskach wokół cmentarzy.

Uwaga, to bardzo ważne❗️ Zgodnie z moją wczorajszą deklaracją o pomocy dla tych handlowców, którzy ucierpią w związku z…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Sobota, 31 października 2020

Informacja ta spotkała się z duża krytyką. Część osób pyta dlaczego niektóre branże są faworyzowane, inni pytają za czyje pieniądze to się odbędzie, a kolejni nazywają tę decyzję komedią.

Czy uważacie, że ta decyzja jest dobra? Czy Rząd powinien może zacząć również interwencyjnie skupować pierogi od restauracji, które zostały również dotknięte decyzjami rządu i kolejnymi ograniczeniami.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22