Jak możemy wspierać zielonogórskie gastro? 5 rzeczy, które możesz zrobić!

Tagi: brak tagów
2021-01-11
Jak możemy wspierać zielonogórskie gastro? 5 rzeczy, które możesz zrobić!

W odpowiedzi na problemy branży gastronomicznej w naszej Zielonej Górze przygotowaliśmy akcję „WSPIERAM ZIELONOGÓRSKIE GASTRO”. Wzięcie udziału w niej jest bardzo proste. Wystarczy postępować według kilku wskazówek, które skonsultowaliśmy z branża gastro w naszym mieście. Udostępnienie tej akcji na Facebooku również będzie wielką pomocą!

1. Udostępniam i polecam!

Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić i nic zupełnie Cię to nie kosztuje to udostępnienie powyższej infografiki na swoim profilu na Facebooku. Zezwalamy na jej pobranie i rozpowszechnianie.

Następną rzeczą jest polecanie ulubionych restauracji i pomoc w dotarciu im do większej ilości klientów przez udostępnianie treści, które one same publikują w swoich kanałach Social Media.

2. Zamawiaj w lokalu

Korzystając z portali do zamawiania jedzenia lokale muszą odprowadzać duże prowizje. Nie zapłacą ich jeśli zamówicie jedzenie telefonicznie, a nie przez aplikację do zamawiania jedzenia. Nic Cię to nie kosztuje, a pomożesz ulubionej restauracji przetrwać ten trudny czas.

3. Zamawiam w różnych restauracjach

To idealny moment by spróbować czegoś nowego. Pamiętajcie, cała branża dzisiaj boryka się z dużymi problemami. Zamawianie w różnych restauracjach pomoże jej przetrwać.

4. Zamawiaj nie tylko w weekendy

Restauracje potrzebują płynności. Muszą na bieżąco zużywać produkty, które mogą się przeterminować i stanowić stratę. Dlatego ważne jest to by nie zamawiać jedynie w weekendy, ale również w ciągu tygodnia.

5. Smakowało? Daj pozytywną ocenę restauracji!

Wiele osób kieruje się ocenami przy wyborze restauracji. Możesz im pomóc wystawiając pozytywne oceny w Google czy na Facebooku jeśli zamówione jedzenie Ci smakowało! To nic Cię nie kosztuje, a dla restauratorów wiele znaczy.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25