Jak sprawdzić datę pogrzebu Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2022-11-25
Jak sprawdzić datę pogrzebu Zielona Góra

Zastanawiasz się, jak sprawdzić datę pogrzebu osoby Ci znanej? W przypadku pogrzebów publicznych informacje takie można bez trudu znaleźć w Internecie. Jeśli nie jest to informacja publiczna, wtedy jej odnalezienie może być dużo trudniejsze.

Terminarz pogrzebów – Zielona Góra

Terminarz pogrzebów Miejskiego Zakładu Pogrzebowego znajdziemy na stronie internetowej mzp.pl/Terminarz. Znajdziemy tam godzinę pogrzebu, imię i nazwisko osoby żegnanej, numer kwatery i informację, czy pogrzeb odbędzie się na starym, czy na nowym cmentarzu.

Nekrologi – Zielona Góra

Jeśli nie znaleźliście tutaj informacji, której szukacie, możecie zastosować inny sposób. Wejdź na stronę Aleja Pamięci, a następnie wpisz imię i nazwisko szukanej osoby oraz miejscowość, czyli Zieloną Górę. Nekrologi na tej stronie dodają użytkownicy. Możemy więc nie znaleźć tutaj szukanej osoby.

Dział nekrologów posiada również Gazeta Lubuska. Jest on dostępny pod adresem gazetalubuska.pl/nekrologi. Dla mieszkańców Zielonej Góry bardzo prawdopodobne jest zamieszczenie nekrologu właśnie tutaj.

Mamy tam dostępną listę nekrologów posortowaną według kalendarza. Nie ma tam jednak wyszukiwarki, która ułatwiłaby nam jej przeszukanie. Możemy jednak do tego celu wykorzystać Google stosując jednocześnie filtry wyszukiwania.

Wchodzimy więc na Google, a następnie w pole wyszukiwania wpisujemy site:gazetalubuska.pl/nerkologi Imię i Nazwisko. Jeśli taki nekrolog znajduje się w bazie, wtedy ujrzysz go poniżej na liście wyników wyszukiwania.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25