Jakie biuro podróży z Zielonej Góry zrealizuje BON TURYSTYCZNY?

Tagi: brak tagów
2020-08-02
Jakie biuro podróży z Zielonej Góry zrealizuje BON TURYSTYCZNY?

Wniosek o bon turystyczny dla dziecka do 18 roku życia może złożyć każdy rodzic przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Po aktywacji bonu można zapłacić nim za imprezy turystyczne w podmiotach zarejestrowanych na PUE ZUS.

Powstaje pytanie, które biuro turystyczne z Zielonej Góry pozwala zrealizować bon turystyczny.

Biuro Podróży Exodus

Wczoraj Biuro Podróży Exodus wydało komunikat, w którym poinformowało o przystąpieniu do programu Bonu Turystycznego. Bon wykorzystać można do 31.03 2022 roku na usługi turystyczne oferowane przez biuro.

Jednocześnie Exodus przygotowuje poszerzoną ofertę wyjazdów krajowych. Przypominamy, że bon zrealizować można jedynie na wakacje w kraju. Aktualne oferty znajdziecie na stronie exodus.com.pl.

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25