Jakie są różnice między maszynami doypack i flow pack i kiedy warto wybrać jedną z nich?

Tagi: brak tagów
2023-07-26
Jakie są różnice między maszynami doypack i flow pack i kiedy warto wybrać jedną z nich?

Maszyny do pakowania doypack i flow pack to urządzenia, których zastosowanie przełoży się na wzrost wydajności całej produkcji. Zwłaszcza jeśli mówimy tu o długoterminowej perspektywie czasowej. Jakie są różnice pomiędzy narzędziami doypack i flow pack? Tego dowiesz się, czytając artykuł.

Automatyczne maszyny do pakowania doypack. Jakie mają cechy?

Automatyczne maszyny pakujące doypack charakteryzują się całkowitą robotyzacją produkcji, co wpływa na jej wydajność. Do ich zalet należy również wytrzymałość i pojemność. Wykorzystywane są one do różnych celów. Te uniwersalna narzędzia stosuje się przykładowo do cieczy, granulatów oraz produktów w proszku. Maszyny do pakowania doypack doskonale spełniają swoje funkcje w firmach, produkujących:

  • artykuły kosmetyczne,
  • artykuły higieniczne,
  • artykuły spożywcze,
  • artykuły chemiczne.

Dlaczego warto stosować automatyczną maszynę pakującą doypack?

Maszyna doypack zamyka hermetycznie zawartość torebki. Jeśli jesteś zainteresowany ekonomiczną metodą pakowania, to narzędzie będzie dla Ciebie najlepszą propozycją! Poza tym urządzenie doypack eliminuje z opakowania powietrze przed zgrzewaniem. To daje pewność, że waga produktu jest prawdziwa. Zaletą jest też to, że pozostanie on dłużej świeży.

Maszyny pakujące flow pack – foliowe opakowanie 

Poziome maszyny pakujące flow pack również są interesującą propozycją. Umożliwiają zapakowanie produktu w folie. Dzięki czemu produkt jest dobrze chroniony przed zanieczyszczeniami zewnętrznymi. Główną różnicą pomiędzy flow pack a doypack jest zastosowana technologia. Nowoczesne maszyny flow pack szczelnie zamykają różnego rodzaju produktu takie jak np.:

  • leki,
  • mrożonki,
  • żywność,
  • wyroby papiernicze,
  • części zamienne,
  • towary przystosowane do sprzedaży detalicznej.

Maszyny flow pack i doypack. Różnice 

Maszyny flow pack i doypack różnią się głównie materiałem do pakowania. W każdej z nich zostały zastosowane odmienne udogodnienia. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z naszym specjalistom. Zapewniamy profesjonalne doradztwo! Flow pack na znakpak.com.pl to urządzenia najwyższej jakości! Dlatego też jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z zakupu. Maszyny, które znajdziesz na stronie → https://www.znakpak.com.pl/ cechują się bezawaryjnością. Gwarantują również przyspieszony końcowy etap produkcyjny. Nie jesteś pewien, na jakie narzędzie się zdecydować? W tym również może pomóc Ci nasz doradca. W woreczki flow pack najczęściej pakuje się produkty o regularnych kształtach.

Materiał zewnętrzny

Przeczytaj również

Ten skandynawski kraj, znany z nieskazitelnych krajobrazów i wysokiego standardu życia, oferuje swoim pracownikom unikalne rozwiązanie urlopowe. Mowa o feriepenger, czyli pieniądzach na wakacje, które są jednym…

Artykuły 2024-02-20

Niwelator, znany również jako poziomica optyczna, jest podstawowym narzędziem wykorzystywanym w budownictwie oraz geodezji do dokładnego określania poziomu i pomiarów wysokościowych. To urządzenie pozwala na…

Artykuły 2024-01-30

Istnieje wiele różnych rodzajów kuchenek, ale to gaz od lat nie traci na popularności. Można go wciąż znaleźć w wielu domach czy mieszkaniach. Jednak zamontowanie…

Artykuły 2024-01-25