Janusz Kubicki: Mamy kolejną osobę z Zielonej Góry zarażoną wirusem

Tagi: koronawirus
2020-03-29
Janusz Kubicki: Mamy kolejną osobę z Zielonej Góry zarażoną wirusem

Prezydent Miasta Janusz Kubicki poinformował na Facebooku, że mamy kolejną osobę z Zielonej Góry zarażoną koronawirusem. Oprócz tego kolejne osoby będą na kwarantannie.

Ulice Zielonej Góry są prawie puste. Niestety znalazły się osoby, które na Dzikiej Ochli urządziły sobie spotkanie. Znalazło się tam 30 osób mimo, że od kilku dni miasto podaje, że teren jest zamknięty.

Do incydentu doszło również przy jednym z bloków na Batorego, gdzie sąsiedzi urządzili sobie piknik. Interweniowała tam Straż Miejska.

Dron, który patroluje Zieloną Górę namierzył też inne osoby na Górce Tatrzańskiej, które spożywały piwo. Byli to młodzi ludzie. Na miejsce przyjechał patrol Policji.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22