Jutro zostanie otwarty Kaufland na Energetyków w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2021-02-24
Jutro zostanie otwarty Kaufland na Energetyków w Zielonej Górze

W czwartek 25 lutego odbędzie się otwarcie nowego marketu Kaufland przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. To już druga inwestycja zrealizowana w tym mieście, a także 226. obiekt sieci w Polsce. Na klientów czeka wiele atrakcji, a także wyjątkowa oferta obowiązująca w obu lokalizacjach.

W obiekcie przy ul. Energetyków w Zielonej Górze wprowadzono wiele rozwiązań, których celem było zagwarantowanie klientom bezpiecznych i wygodnych zakupów. W nowym markecie Kaufland pojawiły się między innymi kasy samoobsługowe, nowoczesne terminale oraz ekrany informacyjne, a także szafki depozytowe. Na terenie sklepu zainstalowano również butelkomat, w którym klienci mogą zwrócić kaucjonowane butelki, otrzymując w zamian bon na zakupy w sklepie. Na parkingu znajdują się specjalne miejsca przeznaczone dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Klienci sklepu mogą liczyć na duży wybór produktów – asortyment obejmuje ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. 

Atrakcje z okazji otwarcia 

Z okazji otwarcia sklepu sieć przygotowała dla klientów wiele atrakcji. Jedną z nich jest Koło Szczęścia. Udział w zabawie może wziąć każdy, kto okaże paragon za zakupy w wysokości minimum 100 zł. W puli nagród znajdują się przede wszystkim produkty marek własnych Kaufland, takich jak K-Favourites (wysokiej klasy produkty spożywcze), K-Bio (żywność bio), Liv&Bo (artykuły dekoracyjne inspirowane Skandynawią) oraz Bevola (kosmetyki pielęgnacyjne). Poza tym dla klientów odwiedzających nowo otwarty market w dniach 25-27 lutego sieć przygotowała również drobny poczęstunek oraz  upominki w postaci balonów, róż oraz żetonów do wózków.

Specjalna oferta promocyjna dla klientów będzie obowiązywać w obu lokalizacjach Kaufland w Zielonej Górze. Przeceny artykułów spożywczych sięgną nawet 60%. Sieć obniży między innymi ceny bananów, mleka, schabu wieprzowego czy też kiełbasy śląskiej. Natomiast w nowym markecie przy ul. Energetyków klienci będą mogli kupić chrupiącego kurczaka prosto z grilla w promocyjnej cenie obniżonej o 33%. 

Jeszcze więcej oszczędności z PAYBACK

Niespodzianki nie ominą również uczestników programu lojalnościowego PAYBACK. Sieć zachęca do tego, aby zarejestrować kartę w jednym ze sklepów w Zielonej Górze. Robiąc z nią zakupy za minimum 100 zł w okresie od 25 lutego do 3 marca, na konto klienta automatycznie trafi dodatkowe 1000 punktów PAYBACK o wartości 10 zł. Z zarejestrowaną kartą PAYBACK zielonogórzanie mogą również oszczędzać podczas tankowania. Okazując ją w dniach od 25.02 do 17.03 podczas zakupów w sklepie przy ul. Energetyków lub przy ul. Lwowskiej, klienci otrzymają w zamian przy kasie kupon upoważniający do rabatu w wysokości 10 gr/l na stacjach BP.

Źródło: Materiały Prasowe

Przeczytaj również

Decyzją Prezydenta Miasta Zielona Góra Marcina Pabierowskiego, przywrócone zostały stare godziny pracy urzędu (od 7:30 rano, a nie od 8:30 jak było od grudnia 2022…

Aktualności 2024-05-21

Do dyspozycji gości mamy 10 torów o długości 50 metrów. Głębokość basenu wynosi dwa metry, a temperatura wody utrzymywana jest na poziomie około 27,5 stopnia…

Aktualności 2024-05-21

Port lotniczy Zielona Góra – Babimost notuje imponujące wyniki. Tylko w pierwszym kwartale 2024 roku obsłużył ponad 12 tysięcy pasażerów, co stanowi wzrost o około…

Aktualności 2024-05-17