Już 15 września otwarcie parku handlowego STOP SHOP Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2022-09-14
Już 15 września otwarcie parku handlowego STOP SHOP Zielona Góra

Atrakcje dla najmłodszych, rabaty przygotowane przez najemców i karty podarunkowe za zakupy – tak w wielkim skrócie będzie wyglądało otwarcie parku handlowego STOP SHOP Zielona Góra, które odbędzie się 15 września. Obiekt zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się wschodniej części miasta, tuż przy osiedlu Pomorskim. Docelowo do dyspozycji klientów będzie 11 sklepów i lokali usługowych.

Już w połowie września STOP SHOP przywita swoich pierwszych klientów. Zielonogórzanie będą mogli zrobić tu kompleksowe zakupy w sklepach znanych i lubianych marek, takich jak: Sinsay, TEDI, Kakadu, Martes Sport, MAX, Carry czy Vorwerk. Do ich dyspozycji będzie także ponad 150 miejsc parkingowych. Z okazji otwarcia parku handlowego najemcy przygotowali atrakcyjne promocje i rabaty. Ponadto, robiąc zakupy za min. 200 zł, będzie można otrzymać kartę podarunkową o wartości 30 zł do wykorzystania w wybranych lokalach, znajdujących się na terenie obiektu. Nie zapomniano też o najmłodszych, których z pewnością ucieszą dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn i konkursy z nagrodami.

„Nie jest przypadkiem, że 11. park handlowy funkcjonujący pod szyldem STOP SHOP otwieramy właśnie w Zielonej Górze. Nasz format jest bardzo popularny w Żarach, dlatego też zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego obiektu w największym mieście województwa lubuskiego. Liczymy, że STOP SHOP ze swoim lokalnym charakterem i zróżnicowaną propozycją najemców spełni oczekiwania zielonogórzan, którzy chętnie będą odwiedzać swoje ulubione sklepy zlokalizowane w jednym miejscu” – mówi Beata Krawczyk, Head of Asset Management
w CPI Property Group.

W sobotę 17 września mieszkańcy Zielonej Góry na ulicach miasta będą mogli spotkać żółtego busa STOP SHOP. Warto do niego podejść, gdy się zatrzyma, ponieważ jeżdżące busem hostessy będą rozdawać gadżety z logo centrum. Zapraszamy!

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22