Już jutro rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy

Tagi: brak tagów
2019-12-13
Już jutro rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze potrwa od 14 do 22 grudnia. Odbędzie się na zielonogórskim deptaku. Stoiska otwarte będą od godziny 12:00 do 19:00.

Artyści i rękodzielnicy zaprezentują na nim swoje wyroby. Haftowane obrusy, stroiki, aniołki, ozdoby choinkowe oraz inne. Pojawią się również produkty spożywcze, które możemy wykorzystać podczas przygotowania świątecznych potraw. Będziemy mieli okazję rozgrzać się kosztując przekąsek czy grzanego wina.

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Od 14 do 15 grudnia w godzinach 12:00 – 17:00 w namiocie przy Visit Zielona Góra odbywać będą się warsztaty plastyczne dla dzieci. Będą one miały okazję samodzielnie wykonać ozdoby choinkowe.

Pokazy rzeźbienia w lodzie

Jeśli interesuje Was rzeźbienie w lodzie to warto wybrać się na deptak w poniedziałek o godzinie 15:00. Wtedy odbędą się pokazy związane właśnie z tą sztuką. Również będziemy mieli okazję sprawdzić się samemu w tworzeniu rzeźb z lodu.

Akademia snowboard’u dla dzieci

Od 19 do 20 grudnia w godzinach 12:00 – 19:00 będziemy mogli odwiedzić Snow Fun Park, gdzie dzieci pod opieką instruktorów będą mogły nauczyć się snowboard’u.

Miejska Wigilia

Jarmark zwieńczy Miejska Wigilia, która odbędzie się 22 grudnia. Będziemy mieć okazję posłuchać kolę i pastorałek. O godzinie 15:00 na deptaku przy Ratuszu wysłuchamy też życzeń biskupa diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i władz miasta. Następnie odbędzie się koncert Krystyny Giżowskiej.

fot. zok.com.pl

Przeczytaj również

Fundacja Centrum Rodziny ogłasza wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 25 maja w Przytoku. W ramach tegorocznego pikniku, uczestnicy będą mieli okazję spotkać Team 59…

Wydarzenia 2024-05-10

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny, które przypada w środę, 15 maja, miasto Zielona Góra przygotowało specjalne atrakcje dla mieszkańców. Wydarzenie organizowane przez inicjatywę „ZGrana…

Wydarzenia 2024-05-10

Festiwalowa uczta dla miłośników piwa! Miłośnicy złocistego trunku oraz dobrego jedzenia mogą już odliczać dni do jednego z najciekawszych wydarzeń tego roku – Lotnego Festiwalu…

Wydarzenia 2024-05-09