Już w niedzielę targowisko zapominanej książki – wymień książki, których już nie czytasz na inne.

Tagi: brak tagów
2020-09-08
Już w niedzielę targowisko zapominanej książki – wymień książki, których już nie czytasz na inne.

W niedzielę (13.9.2020 r.) w godzinach od 10:00 do 15:00 w namiocie na Kamiennej odbędzie się Targowisko zapominanej książki.

Na czym to polega?

Jeśli masz książki, które zalegają Ci na regałach i nie będziesz ich już więcej czytać, to możesz wymienić je na inne pozycje na Targowisku zapomnianej książki.

Można przynieść nieograniczoną ilość książek. Wymieniamy się sztuka za sztukę. Tyle książek ile przynieśliśmy, tyle możemy zabrać ze sobą. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy poszperać wśród tytułów.

Wydarzenie odbywa się w Muzeum Etnograficznym w Zielonej Górze – Ochli. Będą towarzyszyć mu atrakcje towarzyszące jak czytanie na polanie bajek dla dzieci, opowiadania dla dorosłych oraz teatrzyk KAMISHIBAI.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22