Już w piątek NovyHotel Falubaz Zielona Góra zawalczy z Orlen Oil Motor Lublin

Tagi: brak tagów
2024-05-15
Już w piątek NovyHotel Falubaz Zielona Góra zawalczy z Orlen Oil Motor Lublin

Już w piątek o godzinie 18:00 NovyHotel Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Orlen Oil Motor Lublin. Wielu kibiców liczy na bardzo dobry występ Jarosława Hampela, który w Lublinie jeździć potrafi. Sędziował ten mecz będzie Krzysztof Meyze.

Kibice nie mają jednak zbyt dużych nadziei związanych z tym wyjazdem. Beniaminek zmierzy się z liderem tabeli i zeszłorocznym złotym medalistą. Nic więc dziwnego, że od tego meczu wysokich oczekiwań nie mają również eksperci. My jednak mamy nadzieję, że Myszy postawią się i pojadą naprawdę piękny mecz i pokażą wolę walki. Jaki wynik obstawiacie?

Awizowane składy:

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:

1. Jarosław Hampel
2. Jan Kvech
3. Rasmus Jensen
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Pawlicki
6. Kacper Rychliński
7. Oskar Hurysz

Orlen Oil Motor Lublin:

9. Dominik Kubera
10. Mateusz Cierniak
11. Jack Holder
12. Fredrik Lindgren
13. Bartosz Zmarzlik
14. Wiktor Przyjemski
15. Bartosz Bańbor

Przeczytaj również

Wczoraj odbyło się spotkanie NovyHotel Falubaz Zielona Góra z GKM Grudziądz. Zielonogórzanom udało się zrealizować plan minimum i zdobyć do tabeli punkt bonusowy, który jest…

Sport 2024-06-24

Utalentowany 16-latek na wypożyczeniu z Betard Sparty Wrocław NovyHotel Falubaz Zielona Góra z radością ogłosił, że do ich juniorskiej formacji dołączył Eryk Farański, utalentowany 16-letni…

Sport 2024-05-21

W69 zaprasza na mecz z drużyną ebut.pl Stali Gorzów Już 5 maja kibice żużla będą mieli okazję śledzić zmagania lokalnych rywali podczas Derby Ziemi Lubuskiej….

Sport 2024-04-23