Kiedy otwarcie Kauflanda?

Tagi: brak tagów
2019-11-12 / Aktualizacja artykułu: 2019-11-15
Kiedy otwarcie Kauflanda?

Wiele osób zastanawia się nad tym jak przebiegają prace w miejscu po byłej Estradzie i kiedy zostanie otwarty Kaufland. Prace wykończeniowe już trwają, a sam sklep prowadzi nabór pracowników.

Sklep jest wyposażany. Teraz jest przygotowywany do przyjazdu pierwszych kupujących. Kaufland ma być otwarty jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

W zaawansowanym etapie prac jest również rondo na ulicy Wrocławskiej. Jego otwarcie z pewnością pozwoli udrożnić miasto i ułatwi wielu osobom codzienne przejazdy do pracy i szkoły.

Najczęściej powtarzana data to 5 grudnia. Możliwe, że właśnie w tym dniu, dzień przed mikołajkami odbędzie się otwarcie.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22