Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejscu Tesco na ul. Energetyków?

Tagi: brak tagów
2021-01-28
Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejscu Tesco na ul. Energetyków?

Do 31 grudnia 2020 roku w Zielonej Górze działał hipermarket Tesco. Po blisko 20 latach funkcjonowania został on jednak zamknięty. Jest to związane ze strategią właścicieli Tesco, którzy zdecydowali się wycofać z naszego kraju.

Kaufland zajmie miejsce Tesco

Na ulicy Energetyków po Tesco zostały już tylko puste półki. Napis zniknął, a pasaż świeci pustkami, choć jest czynny. To jednak może nie długo się zmienić.

Zapytaliśmy Biuro Prasowe Kaufland Polska o to kiedy sklep Kaufland w Zielonej Górze na ulicy Energetyków zostanie otwarty. Dowiadujemy się, że jest to zaplanowane na koniec lutego.

Silna ekspansja jest jednym kluczowych elementów naszej strategii, w związku z czym nieustannie badamy rynek i możliwości rozwoju. Poszukujemy nowych miejsc pod inwestycje w różnych częściach Polski – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Otwarcie sklepu Kaufland w Zielonej Górze przy ul. Energetyków zaplanowane jest na koniec lutego.

Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej

Rząd zaplanował na 1 lutego ponowne otwarcie sklepów w galeriach handlowych w reżimie sanitarnym. Czy to wraz z otwarciem Kauflanda tchnie nowe życie w to miejsce?

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08