Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejscu Tesco na ul. Energetyków?

Tagi: brak tagów
2021-01-28
Kiedy zostanie otwarty sklep Kaufland w miejscu Tesco na ul. Energetyków?

Do 31 grudnia 2020 roku w Zielonej Górze działał hipermarket Tesco. Po blisko 20 latach funkcjonowania został on jednak zamknięty. Jest to związane ze strategią właścicieli Tesco, którzy zdecydowali się wycofać z naszego kraju.

Kaufland zajmie miejsce Tesco

Na ulicy Energetyków po Tesco zostały już tylko puste półki. Napis zniknął, a pasaż świeci pustkami, choć jest czynny. To jednak może nie długo się zmienić.

Zapytaliśmy Biuro Prasowe Kaufland Polska o to kiedy sklep Kaufland w Zielonej Górze na ulicy Energetyków zostanie otwarty. Dowiadujemy się, że jest to zaplanowane na koniec lutego.

Silna ekspansja jest jednym kluczowych elementów naszej strategii, w związku z czym nieustannie badamy rynek i możliwości rozwoju. Poszukujemy nowych miejsc pod inwestycje w różnych częściach Polski – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Otwarcie sklepu Kaufland w Zielonej Górze przy ul. Energetyków zaplanowane jest na koniec lutego.

Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej

Rząd zaplanował na 1 lutego ponowne otwarcie sklepów w galeriach handlowych w reżimie sanitarnym. Czy to wraz z otwarciem Kauflanda tchnie nowe życie w to miejsce?

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22