Kolejne WAŻNE informacje — rozpoczyna się EWAKUACJA!

Tagi: brak tagów
2023-07-22
Kolejne WAŻNE informacje — rozpoczyna się EWAKUACJA!

Doszło do pożaru prywatnej hali z toksycznymi odpadami w sołectwie Przylep. Zanotowano wysokie stężenie zanieczyszczeń w powietrzu. Prezydent Janusz Kubicki zwołał Sztab Kryzysowy w Departamencie Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Zielona Góra. Pojawiły się nowe informacje dla mieszkańców.

Ewaukacja Przylepu

Trwa ewakuacja mieszkańców sołectwa Przylep. Prosimy o szybkie przygotowanie się do ewakuacji. Weźcie ze sobą tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Mieszkańcy zostaną przewiezieni autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji do wyznaczonych przez miasto miejsc.

Nowy komunikat

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22