Konkurs fotograficzny „Piękno wokół nas”

Tagi: brak tagów
2019-10-24
Konkurs fotograficzny „Piękno wokół nas”

Urząd Miasta Zielona Góra ogłasza konkurs fotograficzny „Piękno wokół nas”. Współorganizatorami jest Młodzieżowe Centrum Edukacji i Kultury „Dom Harcerza” oraz Miejska Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Konkurs skierowany jest do członków stowarzyszeń, organizacji pozarządowych i instytucji oraz wolontariuszy działających na rzecz osób z niepełnosprawnością na terenie Miasta Zielona Góra.

Celem konkursu jest inspirowanie na polu artystycznym osób niepełnosprawnych, upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. Ukazywanie osób niepełnosprawnych w naturalnych czynnościach życiowych.

Uczestniczy konkursu mogą przygotować na konkurs trzy prace w kolorze lub czarno-białe o wymiarach 20×30 cm na papierze fotograficznym lub wydruku komputerowym.

Prace należy zgłaszać do 20 listopada 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Zielonej Górze na ul. Zachodniej 63a. Powinny posiadać dopisek – Konkurs fotograficzny „Piękno wokół nas”. Wystawa pokonkursowa i wręczenie nagród odbędą się 3 grudnia 2019 roku.

Przeczytaj również

Już niedługo, bo w dniach 10 i 11 sierpnia, do Zielonej Góry zawita największy cyrk w Polsce – Cyrk Korona, cieszący się ponad 30 letnią…

Wydarzenia 2023-08-04

Dziś od godziny 11 do 13 potrwają wakacje w Ogrodzie Botanicznym. Przygotowano wiele atrakcji.

Wydarzenia 2023-07-30

W nowym widowisku 2023 Cyrku Astoria NIE BIORĄ UDZIAŁU ZWIERZĘTA, a sami wspaniali artyści, którzy występowali niemal na całym świecie. Program pt. „Kosmos” a w…

Wydarzenia 2023-07-26