La Siarrra Ristorante najlepsze jedzenie na dowóz – Zielona Góra

Tagi: brak tagów
2020-10-24
La Siarrra Ristorante najlepsze jedzenie na dowóz – Zielona Góra

Najsmaczniejsze miejsce, w którym zamówisz jedzenie na dowóz? Zielona Góra, ul. Truskawkowa 1A – to tam znajduje się restauracja La Siarrra Ristorante. Menu inspirowane jest kuchnią włoską, ale znajdziesz tam również inne kultowe przysmaki takie jak soczyste burgery czy solidne porcje mięsa. Zamów już teraz i delektuj się najlepszym jedzeniem w mieście bez wstawania z własnej kanapy.

Najlepsze jedzenie na dowóz – Zielona Góra

Mieszkańcy Zielonej Góry i okolic nigdy nie polegali na dostawach na wynos tak bardzo, jak w tym roku. Na szczęście wiele restauracji wie, jak robić to dobrze. Jedną z nich jest La Siarrra Ristorante, oferująca dania inspirowane kuchnią włoską. Gdy jesteś zmęczony gotowaniem lub masz ochotę na smaczny posiłek zamów jedzenie na dowóz. Zielona Góra, ul. Truskawkowa 1a – to tam mieści się restauracja, która powstała z miłości do dobrej kuchni, biesiadowania i gwaru przy stole. W miejscu tym poza pyszną pizzą, można zamówić na wynos także inne wyśmienite dania z włoską nutą.

Zielona Góra: Jedzenie na dowóz – menu La Siarrra Ristorante

Bez względu na to czy masz ochotę na soczysty stek, czy bardzie delikatne risotto lub sałatkę możesz mieć pewność, że jedzenie na dowóz z La Siarrra Ristorante będzie zawsze świeże i smaczne.

Posiłki na wynos można zamówić, wybierając dania z szerokiego menu począwszy od smacznych makaronów takich jak Spaghetti Carbonara czy Penne Gulietta, poprzez steki z polędwicy wołowej, kończąc na wybornych pizzach. La Siarrra Ristorante dostarczy dania najwyższej jakości prosto pod Twoje drzwi, tak byś zbyt długo nie musiał wstrzymywać właśnie oglądanego filmy na Netlixie.

W menu La Siarrra oferowane są także dania dla dzieci takie jak Spaghetti Bolognese, Nuggetsy z kurczaka, Grillowane polędwiczki z kurczaka czy też pizza. Jak widać są to posiłki szczególnie lubiane przez najmłodszych.

Co ważne miłośnicy dobrego jedzenia mogą liczyć na specjalne menu weekendowe, które pojawia się co tydzień na fanpage’u restauracji..

Jedzenie na dowóz – Zielona Góra

W dobie pandemii i ograniczeń powodujących konieczność modyfikacji sposobu prowadzenia wielu restauracji warto wspierać lokalnych przedsiębiorców. To czy zamawiamy jedzenie na dowóz w Zielonej Górze ma obecnie kluczowe znaczenie zarówno dla lokalnych restauratorów, jak i ich klientów.

Dlatego w związku z obecną sytuacją restauracja La Siarrra czynna jest przez cały tydzień a zamówienia na dowóz można składać do 21:00 (realizowane są do 21:30). By cieszyć się przyjemnością jedzenia wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 53331-3331.

Przeczytaj również

Jeśli zakupimy samochód, w ciągu 30 dni musimy go przerejestrować. Czas ten liczony jest od daty zawarcia umowy sprzedaży. Niedopełnienie obowiązku zakończyć może się wysoką…

Artykuły 2024-06-12

Miasto Zielona Góra zawarło porozumienie z aptekarzami, które gwarantuje dostęp do leków w niedziele, święta i w porze nocnej. Od 1 stycznia weszła w życie…

Artykuły 2024-06-07

Zakład Gospodarki Komunalnej przypomina o funkcjonowaniu Szperowiska tuż obok PSZOK-u przy ul. Wrocławskiej 73. Szperowisko to punkt typu oddam-wymienię, gdzie każdy może za darmo wziąć…

Artykuły 2024-06-07