Lenka potrzebuje pomocy. Udostępnijcie jeśli możecie!

Tagi: brak tagów
2020-04-21
Lenka potrzebuje pomocy. Udostępnijcie jeśli możecie!

Potrzebna pomoc dla LENUSI, która została dotkliwie poparzona. „Babcia Babcia Lenki niosła garnek z wrzątkiem, gdy Lenka wpadła na nią. Potworny krzyk, płacz, wołanie. Wbiegłam do domu. Babcia zdążyła ściągnąć z Lenki bluzkę, a z ciałka Lenki zwisała już skóra.” – pisze na stornie zrzutki mama Lenki.

„Helikopter zabrał ją do szpitala. Lenka niesamowicie cierpiała. Dostała morfinę. Doznała oparzeń II i III stopnia. Łącznie ok. 10-12% ciałka. Tutaj również po raz pierwszy pojawiło się słowo – przeszczep” – wspomina mama.

Lenka musi przejść teraz długą drogę zanim wróci do zdrowia, a to wszystko niestety kosztuje. Rodzice Lenki uruchomili zbiórkę. Jeśli możecie, dorzućcie się. Jeśli nie, to udostępnijcie tę wiadomość, to również pomoże Lence!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/y8se52

Przeczytaj również

Celem zbiórki jest odnowienie obecnego grobu Dzieci Nienarodzonych, który znajduje się na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze, stara część, pole 18 oraz postawienie nowego, naprzeciwko…

Pomagamy 2024-02-14

Zielonogórzanie gotowi na muzyczne, sportowe i kulinarne atrakcje WOŚP Zielona Góra, [data] – Nadchodząca niedziela, 28 stycznia, obiecuje być wyjątkowym dniem dla mieszkańców Zielonej Góry….

Pomagamy 2024-01-24

W czasie ciąży nic nie zapowiadało, że początek dzieciństwa naszego synka będzie aż tak trudny. W najcięższych chwilach nie myśleliśmy o tym, że życiu naszego…

Pomagamy 2023-02-21