Lidl doniósł na uczniów do szkoły, by obniżyła im ocenę z zachowania? To FAKE NEWS!

Tagi: brak tagów
2019-10-28
Lidl doniósł na uczniów do szkoły, by obniżyła im ocenę z zachowania? To FAKE NEWS!

Z pewnością pamiętacie niedawne wydarzenie, które miało miejsce w sklepie Lidl na ulicy Staszica. Na grupie Hejted – Zielona Góra ukazał się komentarz jednej z klientek, której nie spodobało się to, że uczniowie tak często odwiedzają ten sklep i przez to nie może spokojnie zrobić zakupów. W odpowiedzi uczniowie Elektronika zorganizowali happening i na jednej przerw zebrali się dużą grupą w sklepie.

W Internecie pojawiło się zdjęcie, które rzekomo świadczy o tym, że sklep Lidl złożył zawiadomienie do szkoły, aby ta obniżyła wszystkim uczniom biorącym udział w akcji oceny z zachowania na świadectwie.

fot. donald.pl – Facebook

Jest to tylko „fake news”, który podchwyciły media. Jak podaje serwis bezprawnik.pl, sieć Lidl wyjaśniła, że nie jest autorem komunikatu. Jest to po prostu wydrukowana karta papieru z logo sklepu, która stała się powodem „hejtu” w Internecie na markę Lidl. Już na samym zdjęciu widać, że nie jest to otoczenie sklepu, a ławki w tle sugerują wyjście z klatki schodowej jakiegoś bloku.

Jest to dla nas dobrą nauczką by nie wierzyć, że wszystko co przeczytamy w sieci jest prawdą. Zwykłe zdjęcie kartki papieru wywołało lawinę „hejtu”.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22