Pamiętacie Bank Pekao na deptaku? Lokal został właśnie wystawiony na wynajem. Jesteście ciekawi za ile?

Tagi: brak tagów
2020-07-05
Pamiętacie Bank Pekao na deptaku? Lokal został właśnie wystawiony na wynajem. Jesteście ciekawi za ile?

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że deptak w Zielonej Górze umiera. Pierwszym gwoździem do jego trumny było powstanie galerii Focus. Przez lata odbierała ona klientów deptakowi.

Deptakowi nie pomógł też koronawirus. Nie dawno mieliśmy okazję przeczytać o tym, że lokal po restauracji Sphinx był na sprzedaż za ponad 1 mln złotych.

Teraz dostępny jest lokal po Banku Pekao. Ma on 94m2, ale nie jest na sprzedaż. Można go wynająć.

Lokal posiada dwie sale. Główną oraz usługową o powierzchni 51 m2. Można do niego wejść bezpośrednio z deptaku przez wejście główne, jak i od zaplecza. Ma również swoje ogrzewanie i klimatyzację.

Ile trzeba zapłacić aby otworzyć tam swój biznes? Cena wynosi 7000 zł miesięcznie i jest nadal do negocjacji.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22