Pamiętacie Bank Pekao na deptaku? Lokal został właśnie wystawiony na wynajem. Jesteście ciekawi za ile?

Tagi: brak tagów
2020-07-05
Pamiętacie Bank Pekao na deptaku? Lokal został właśnie wystawiony na wynajem. Jesteście ciekawi za ile?

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że deptak w Zielonej Górze umiera. Pierwszym gwoździem do jego trumny było powstanie galerii Focus. Przez lata odbierała ona klientów deptakowi.

Deptakowi nie pomógł też koronawirus. Nie dawno mieliśmy okazję przeczytać o tym, że lokal po restauracji Sphinx był na sprzedaż za ponad 1 mln złotych.

Teraz dostępny jest lokal po Banku Pekao. Ma on 94m2, ale nie jest na sprzedaż. Można go wynająć.

Lokal posiada dwie sale. Główną oraz usługową o powierzchni 51 m2. Można do niego wejść bezpośrednio z deptaku przez wejście główne, jak i od zaplecza. Ma również swoje ogrzewanie i klimatyzację.

Ile trzeba zapłacić aby otworzyć tam swój biznes? Cena wynosi 7000 zł miesięcznie i jest nadal do negocjacji.

Przeczytaj również

Zastanawiacie się, gdzie w Zielonej Górze zrobić zakupy w niedzielę? Sklepy Intermarché Zielona Góra otwarte są w każdą niedzielę od godziny 9:00 do godziny 18:00….

Aktualności 2024-06-15

Wielkopolski rolnik niszczy rzodkiewki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych – brak nabywców i wysokie koszty zbiorów zmuszają go do tej drastycznej decyzji. Film ukazujący ten…

Aktualności 2024-06-12

Władze Zielonej Góry i ZKŻ SSA ogłosiły w piątek zawarcie umowy o przekazaniu 500 tysięcy złotych na bieżące prowadzenie ekstraligowej drużyny żużlowej. Dotacja ta ma…

Aktualności 2024-06-08