Lumpeksy – Zielona Góra ma ich całkiem sporo. Zobacz najciekawsze!

Tagi: brak tagów
2022-09-05 / Aktualizacja artykułu: 2022-10-27
Lumpeksy – Zielona Góra ma ich całkiem sporo. Zobacz najciekawsze!

Zastanawiasz się, gdzie w Zielonej Górze jest lumpeks, w którym znajdziesz ciekawe i fajne ciuchy? Śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie, podając najciekawsze miejscówki w naszym mieście. Tak się składa, że pod względem lumpeksów Zielona Góra ma się czym pochwalić. Są tu naprawdę fajne miejsca, które docenią wszyscy łowcy perełek w ciucholandach.

Kiedyś odzież używana kojarzyła się z czymś gorszym. Dziś doskonale wiemy, że często to właśnie tam znajdziemy najlepszej jakości ubrania i to w dodatku w przystępnych cenach. Co więcej, korzystanie ze sklepów z odzieżą używaną pozwala na stworzenie naprawdę ciekawych kreacji, które wyróżnią się na tle sezonowej mody, którą oferują nam marki odzieżowe w swoich sklepach.

Jest to więc doskonałe miejsce dla osób, które lubią modę, lubią ubrać się nietuzinkowo, a do tego lubią oszczędzić. Jeśli na naszej liście nie ma Twojego ulubionego miejsca, to napisz do nas, a na pewno je odwiedzimy i dodamy! Nasz adres to kontakt@mojazielona.pl.

Lumpeksy w Zielonej Górze

Poniżej przedstawiamy wybraną listę lumpeksów w Zielonej Górze. Znajduje się na niej adres oraz numer telefonu, dzięki któremu możemy uzyskać więcej informacji. Po aktualne godziny otwarcia zalecamy wpisanie danego lumpeksu w Google, a na wizytówce firmy zobaczymy, w których godzinach w danym dniu lumpeks jest otwarty.

Kopciuszek – Tania odzież

Ogrodowa 2a
Tel. 61 640 00 64

Łapciuszek second hand & outlet

Franciszka Rzeźniczaka 3a
Tel. 723 048 227

Szuflada

Ciesielska 6

Skandynawska odzież na wagę

Kazimierza Lisowskiego 8

TipTop

Mieszka I 2

VESTIR

Fryderyka Chopina 11
Tel. 505 933 534

KOKOS

al. Niepodległości 22
Tel. 698 650 070

Dla osób niewtajemniczonych jeszcze, dodamy tylko fajny trik. Warto śledził Social Media ulubionych lumpeksów. Znajdziemy tam informacje o najnowszych dostawach i zdjęcia co ciekawszych ciuszków. Dzięki temu wiemy, że warto się wybrać i będzie coś, co nam się spodoba 🙂

Przeczytaj również

Chcesz kupić ajran w Zielonej Górze? Nie musisz wcale jechać do Turcji. Można go kupić w naszym mieście. Jednym ze sklepów, gdzie jest on dostępny,…

Artykuły 2023-09-11

Zielona Góra, znana również jako „Miasto Wina”, to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jednak jak w każdym rozwijającym się mieście, również tutaj pojawiają…

Artykuły 2023-09-01

Totem multimedialny to zaawansowane urządzenie elektroniczne, które łączy w sobie różnorodne funkcje multimedialne, takie jak wyświetlanie treści wideo, dźwięk, interakcję z użytkownikiem i wiele innych….

Artykuły 2023-08-25