Macie stare kurki, swetry czy czapki? Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze chętnie je przyjmie.

Tagi: brak tagów
2019-12-17
Macie stare kurki, swetry czy czapki? Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze chętnie je przyjmie.

Na Fanpage Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze możemy przeczytać prośbę o niewyrzucanie ciepłych kurtek, swetrów, czapek czy butów. Jeśli je macie Szpital chętnie je przyjmie.

Co roku w okresie jesieni i zimy do szpitala trafia wielu bezdomnych (głównie mężczyźni). Szpital udziela im pomocy medycznej, ale również wyposaża ich w ciepłe i czyste ubranie pozwalające przetrwać chłody.

Jeśli dysponujecie taką odzieżą, którą zamierzaliście wyrzucić to zachęcamy was do oddania jej Szpitalowi. Po więcej informacji można zadzwonić w godzinach porannych do pielęgniarek społecznych pod numerem 68 329 62 58.

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22