Magda Gessler jeszcze w tym miesiącu otworzy lodziarnię w Zielonej Górze

Tagi: brak tagów
2020-12-14
Magda Gessler jeszcze w tym miesiącu otworzy lodziarnię w Zielonej Górze

Jak podaje Gazeta Lubuską znana restauratorka Magda Gessler 31 grudnia w galerii Focus Park otworzy lodziarnię „Ice Queen Cafe”.

Jest to sieć franczyzowa, w której pod okiem Magdy Gessler możemy założyć własną kawiarnię. Jak możemy przeczytać na stronie kawiarni, sekretem są receptury, które Magda Gessler odtworzyła z przepisów swojej babci.

Do produkcji lodów wykorzystywane są świeże i jakościowe składniki. Do tej pory kawiarnie IQ znajdują się jedynie w trzech miasta. Jedną znajdziemy w Gdańsku, Drugą w Jarosławiu i ostatnia będzie dostępna właśnie w Zielonej Górze.

Kawiarnia ma już swoją stronę na Facebooku pod nazwą Ice Queen Cafe Magda Gessler – Zielona Góra. Będzie ona zlokalizowana na pierwszym piętrze w Galerii Focus Mall.

Źródło zdjęcia okładkowego: Facebook IQ Cafe Magda Gessler – Zielona Góra

Przeczytaj również

W środę 20 września o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy kolejny sklep ALDI w Zielonej Górze, który zlokalizowany jest przy ulicy Łężyca-Apartamentowa 1….

Aktualności 2023-09-19

Z wielką radością informujemy o oficjalnym otwarciu Ambasady Seniora w Zielonej Górze. Uroczystość odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 13.00 przy al. Niepodległości 10. W…

Aktualności 2023-08-17

Mamy już nowy komunikat Prezydenta Miasta Zielona Góra. Dotyczy on ewakuacji mieszkańców sołectwa Przylep. Ewakuacji nie będzie Nie ma potrzeby ewakuacji, jakość powietrza została zbadana….

Aktualności 2023-07-22